האם אתה מעסיק? לחץ כאן

סגור הודעה זו

אודות תהליך הגיוס בדיאלוג

תהליך הגיוס של חברת ההשמה דיאלוג, מותאם לשני קהלים: הקהל הראשון מורכב ממחפשי העבודה, והקהל השני מורכב ממחפשי העובדים (החברות השונות). התהליך מול כל קהל שונה, וניתן לקרוא עליו בהרחבה בדף הזה

 תהליך הגיוס מול מחפש העבודהלאחר שפניתם אלינו, ושלחתם את קורות החיים שלכם, חברת ההשמה דיאלוג תיצור אתכם קשר ותראיין אתכם, במידה ויש לנו משרות רלוונטיות להציע לכם. במסגרת הראיון נבדוק מספר גורמים:
  • נעבור אתכם על קורות החיים, נאמת פרטים, נבדוק מה בדיוק עשיתם בכל תפקיד, ונשפר לכם את קורות החיים, כך שהם יציגו את היכולות שלכם בצורה הטובה ביותר.
  • נבדוק מה אתם מחפשים, באילו חברות הייתם רוצים לעבוד, באיזה תפקיד, מהן ציפיות השכר שלכם, איפה בארץ אתם מעוניינים לחפש, ומתי תהיו זמינים להתחיל לעבוד
  • נגן על הדיסקרטיות שלכם, נוודא לאילו חברות אינכם מעוניינים להגיש מועמדות, ובאילו חברות לא תרצו לעבוד. חברות אלו יחסמו במערכת, כדי שלא נוכל להגיש אליהן את מועמדותכם, ובכך, נגן על הדיסקרטיות שלכם.
לאחר תהליך הכנסתכם למערכת, תשלחו למגוון משרות שעולות בקנה אחד עם רצונותיכם, ועם יכולותיכם. זכרו את שמה של יועצת ההשמה שטיפלה בכם, על מנת שתוכלו להתעדכן במצב התהליך שלכם בכל רגע נתון. לאחר כל ראיון ניצור אתכם קשר, גם כדי לשמוע איך התרשמתם מהחברה, וגם כדי לספר לכם איך החברה התרשמה מכם, ומהם שלבי הראיונות המצפים לכם בהמשך. דיאלוג תמשיך ללוות אתכם עד תום התהליך, תסייע לכם בנושאי השכר, ותעביר לכם רשמים מהחברה, כמו גם מידע לגבי התקדמות התהליך.
נשמח לענות על כל שאלה או בקשה. צרו איתנו קשר:

פרטי התקשרות:

חפשו אותנו On-Line:
אנשי קשר
בנושא גיוס עובדים דרך בדיאלוג
בנושא חיפוש עבודה
 

תהליך הגיוס מול מחפשי העובדים (חברות)

לאחר שפניתם אל דיאלוג, ונוצר בינינו קשר עבודה, תוכלו להתחיל ולגייס עובדים מיד. דיאלוג תלווה אתכם לכל אורך תהליך הגיוס, ותסייע ותייעץ בנושאים הבאים:
  • ראשית, תוצמד לכם יועצת השמה אישית, שתהיה זו שתנהל את ההשמות מול החברה שלכם. לעיתים תוצמד לחברתכם יותר מיועצת ההשמה אחת, בהתחשב בהיקף העבודה, ובתחומי העובדים שאתם מחפשים.
  • נפתחה לכם משרה חדשה? כל שעליכם לעשות הוא להעביר את דרישותיה המסודרות ליועצת ההשמה, והיא תתחיל לטפל בה מיד. היא תפרסם את המשרה בלוח-המשרות שלנו, כמו גם בלוחות משרות אחרים ברשת, ובמידת הצורך, תפנה למחפשי עבודה בצורה יזומה.
  • המשרות שלכם יפורסמו על ידי דיאלוג גם ברשתות החברתיות השונות, ב-Linkedin ובקבוצות לחיפוש עבודה ב-Facebook, על מנת שנוכל לאתר מחפשי עבודה איכותיים גם שם.
  • יועצת ההשמה תראיין כל מועמד לפני שהוא נשלח אליכם, כדי לוודא את התאמתו למשרה שלכם. באפשרותכם להגדיר את מספר המועמדים שישלחו לכל משרה (5, 10, יותר), על מנת שלא נציף אתכם בכמות גדולה מחד, או על מנת שלא תפספסו עובדים טובים מאידך.
  • בחרתם מועמדים, זימנתם אותם לראיון, ואתם רוצים לדעת מה המועמדים שמצאו חן בעינכם חושבים עליכם? יועצת ההשמה תבדוק מול המועמדים ותעביר לכם את רשמיהם. היא תהיה אתכם בקשר לכל אורך התהליך, ותעדכן אתכם באם מועמד טוב שלכם עומד לחתום במקום אחר, כדי שתזדרזו ולא תפספסו אותו.
  • לבסוף, יועצת ההשמה תשמח לייעץ לכם בנושאי שכר, ולהעביר לכם את התרשמותו של מחפש העבודה מהשכר שהצעתם לו, כדי שלא תפספסו אותו בשל הפרשים של כמה מאות שקלים לכאן או לכאן.
התחילו לגייס עובדים בעזרת דיאלוג
 
}

 

שלח קו"ח