חשוב שתדעו - מהו הערך המוסף בחברת השמה?

מניסיוננו, לא מעט תהליכי גיוס נכשלים בשל אי-הבנות, והדוגמאות הבאות יסיעו להבהיר:

לעיתים מחפש העבודה שוכח שהיה לו ראיון, למרות שהוא מעוניין מאוד בעבודה אצלכם. דיאלוג תעדכן אתכם שמחפש העבודה לא "הבריז", כדי שלא תפספסו אותו, וכדי שהוא לא יפספס אתכם, רק בגלל חוסר הבנה שכזה.

לעיתים תהליך הגיוס מתעכב אצל החברה המגייסת (למשל, כאשר מנהל הפיתוח בחו"ל), ומחפש העבודה מניח שלא חזרתם אליו כי אתם לא מעוניינים בו, למרות שאתם דווקא כן. דיאלוג תעדכן את מחפש העבודה לגבי סיבת העיכוב, ואף תנסה לזרז אתכם, כדי שלא תפספסו עובד טוב.

לעיתים פנה אליכם עובד מעולה, עובר את כל שלבי הראיון בהצלחה יתרה, אבל ציפיות השכר שלו מאוד גבוהות. לו הוא רק היה מוכן להתגמש בכמה אלפי שקלים לפה או לפה, הייתם מחתימים אותו בחפץ לב. במצבים כאלו, דיאלוג שואלת את מחפש העבודה בשמכם, אם הוא יסכים להתגמש בשכר ולבוא לקראתכם, כדי לחסוך לכם את חוסר הנעימות, וכדי למנוע מכם לאבד עובד טוב, רק בשל שיקולי שכר.

בעיית השכר נכונה גם מהכיוון השני – לעיתים הצעת השכר שלכם נמוכה, ומחפש העבודה היה שמח לעבוד אצלכם לו רק הצעתם לו שכר גבוה במעט. דיאלוג תעביר לכם את השגותיו של מחפש העבודה בקשר להצעת השכר שלכם, ותנסה לעזור לכם להגיע לעמק השווה, כדי שנושאי שכר לא יהיו לאבן נגף.

מאחר שדיאלוג נמצאת בתווך, היא זו שדואגת שאי-הנעימויות הללו לא יגרמו לתהליך מוצלח להיכשל. היא מבררת מולכם ומבררת מול מחפש העבודה, ובמקרה שתְהִיַה או חוסר הסכמה עולות, דיאלוג יוצרת קשר ומנסה לבחון אם ניתן להגיע לעמק השווה. לא מעט תהליכי גיוס הסתיימו בהצלחה גדולה, בדיוק בגלל שדאגנו לבצע את הבירורים ה"מביכים" הללו בשם שני הצדדים.
שכנענו אתכם? צרו קשר ונתחיל לעבוד ביחד >

פתיחה
איך אדע שמחפשי העבודה לא ייעלמו לי באמצע התהליך?

כפי שהסברנו בתשובה הקודמת, דיאלוג אינה פועלת בשיטת "שגר ושכח". מרגע שהבעתם עניין באחד ממחפשי העבודה ששלחנו לכם, דיאלוג מנהלת מעקב אחר התהליך משני כיווניו – היא בודקת מולכם מה מצבו של התהליך, ומקבלת רשמים ממחפש העבודה במקביל. דיאלוג דואגת להעביר משוב ממחפש העבודה לחברה ולהפך, על מנת שאתם תדעו מה מחפש העבודה מרגיש כלפיכם, ועל מנת שמחפש העבודה ידע מה אתם מרגישים כלפיו, ולמה עליכם ועליו לצפות בהמשך התהליך.

בנוסף, אם מחפש העבודה מתראיין בחברות נוספות, דיאלוג תדאג לעדכן אתכם, כדי שלא יחטפו לכם אותו מתחת לאף. התיווך הדו-צדדי הזה, מקטין משמעותית את הסיכוי שמחפש העבודה יעלם לכם באמצע התהליך.

פתיחה
האם אתם מראיינים את מחפשי העבודה, לפני שהם נשלחים אלינו?

כל מועמד שמגיע לדיאלוג, עובר אצלנו ראיון טכני וראיון משאבי אנוש. במסגרת הראיון דיאלוג בודקת את ניסיונו של מחפש העבודה, מאמתת נתונים ומעדכנת את מקומות עבודתו האחרונים. ראיון משאבי האנוש כולל התרשמות כללית מאופיו של המועד, כמו גם את רצונותיו וציפיותיו מהמשרה – מיקום גיאוגרפי, היקף המשרה, שכרה כמו גם אופציה לקידום במסגרת החברה.

אתם מקבלים את קורות החיים של מחפשי העבודה רק, ואך ורק לאחר שלב הראיון, ולאחר שהתאמתו של כל מועמד למשרה שלכם, נבדקה בקפידה.

פתיחה
אילו עובדים ניתן לגייס דרככם?

דיאלוג היא חברת השמה לתחומי ההייטק, והיא מתמחה בתחומים הבאים:

  • תוכנה– כל שפות הפיתוח, לכל סביבות הפיתוח, במגוון נרחב של מוצרים.
  • חומרה– כל מוצרי החומרה, בכל שכבות הייצור, על כל שלבי הפיתוח.
  • תשתיות – ניהול רשתות (Windows / Linux / UNIX) מרובות משתמשים, ניהול שרתים וירטואלים, חומות אש וכו'.
  • תקשורת ניהול ופרישת רשתות תקשורת (פנימיות, חיצוניות, טלפוניה, אלחוטיות וכו') עם ציוד והסמכות מהנפוצים בשוק (סיסקו).
  • מערכות מידע– ניהול, הקמה, תחזוק, אפיון, הטמעה ופיתוח של מערכות מידע וכל הקשור אליהן, כמו גם אבטחת מידע.
  • בדיקות איכות (QA) – כל סוגי הבדיקות (ידניות, אוטומטיות, פיתוח כלי בדיקה), על מגוון מוצרים (תוכנה, חומרה, מערכות מידע, אינטרנט וכו').
פתיחה
יש לי סטארט-אפ קטן. תוכלו לעבוד איתי?

דיאלוג עובדת עם תמהיל רחב של חברות – החל מסטארט-אפים בתחילת דרכם, דרך חברות קטנות ובינוניות, וכלה בחברות ענק בינלאומיות או מקומיות. דיאלוג עובדת גם מול חברות ממשלתיות, ביטחוניות או מוסדיות, כמו גם מול חברות שאינן חברות הייטק, שיש להן מחלקה או צורך באנשים טכנולוגיים. העבודה מול כל חברה כזו היא שונה, ודיאלוג למדה להתאים לכל אחת ואחת את התהליך הייחודי לה.

אם בסטארט אפ שלכם אין עובד שתפקידו לבצע ראיונות ומיון קורות חיים, לבטח תשמחו לשמוע על אפשרות הגיוס באמצעות מיקור החוץ (בשאלה הבאה).

פתיחה
למה לעבוד עם דיאלוג ולא עם חברת השמה אחרת?

בדיאלוג פיתחנו שיטת עבודה ייחודית מול החברות. הליווי הוא צמוד ואישי, ולא פעם בלעדי, ויועצת ההשמה שמלווה אתכם, מכירה אתכם ואת צורכיכם, ועם הזמן לומדת אילו עובדים עשויים מהחומרים שמתאימים לחברתכם. דיאלוג דואגת להתאים את העובד לטכנולוגיה בה אתם משתמשים, אך גם לאופי האירגוני הייחודי של החברה שלכם.

בנוסף, דיאלוג אינה שוקטת על שמריה, והיא פעילה ומגייסת באמצעות כלי הגיוס החדשניים ביותר, בצורה פעילה: דרך רשתות חברתיות, דרך LinkedIn ודרך כלים טכנולוגיים נוספים, ובכך, דיאלוג דואגת להישאר עדכנית ומבטיחה את יכולתה להגיע לעובדים הטובים ביותר.

פתיחה
באילו אזורים בארץ אתם פעילים?

דיאלוג פעילה בכל רחבי ישראל. מטבע הדברים ובשל אופיו של שוק ההייטק, חלק נכבד של המשרות בתחום מרוכזות במרכז הארץ, אך ישנה כמות גדולה של משרות במרכזי ההייטק הפזורים ברחבי הארץ, לדוגמא: ביקנעם, בכרמיאל, בחיפה, בעכו, בערי השרון השונות, ברחובות, בקריית גת, בפארק הטכנולוגי בעומר ובאחרים.

במאגר של דיאלוג ישנם מחפשי עבודה מכל רחבי הארץ, כך שבאפשרותינו למצוא עובדים לחברתכם, לא משנה היכן אתם ממוקמים.

פתיחה
איך ניתן לשמור על דיסקרטיות?

המשרות שלכם מתפרסמות אצלנו בלוח המשרות, ללא שם החברה שלכם. המשרות שלכם גם מפורסמות על ידי "דיאלוג" בלוחות משרות נפוצים אחרים, תחת שמנו, ולא תחת שמכם. כך אתם מגיעים לתפוצה רחבה מאוד, אבל בלי שאיש ידע באיזו חברה מדובר, וכך מתאפשר לכם לגייס עובדים לתפקידים רגישים, בלי שהדבר ידלוף החוצה.

פתיחה