האם אתה מעסיק? לחץ כאן

סגור הודעה זו

גיוס עובדים להייטק, תפעול ותפקידים בכירים

 

גיוס עובדים לחברה שלכם, דומה לצירוף חברים חדשים למשפחה. הם צריכים להיות מקצועיים, הם צריכים להתאים למשרה, אבל לא פחות חשוב – הם צריכים להתאים לרוח החברהבשוק ההייטק הישראלי יש מגוון עצום של מועמדים איכותיים, ומגוון עצום של חברות שמתחרות בכם על כל מועמד, ופספוס של גיוס עובדים מובילים, עלול לגרום להפסד כלכלי. אנחנו נעזור לכם להגיע אל המועמד האיכותי ביותר שמתאים לצרכים שלכם בדיוק, לפני המתחרים.

מאגר מועמדים איכותי ועדכני למשרות הייטק ובכירים

דיאלוג קיימת כ-20 שנה, ולכן כמעט כל מי שמועסק בענף ההייטק, השתמש בשירותינו בעבר וקיים במאגר המועמדים שלנו. אנחנו שומרים על קשר רציף עם מחפשי העבודה, ובמקרים רבים, מגייסים מועמדים שמחפשים עבודה רק דרכינו. בנוסף, דיאלוג משתמשת במקורות מתחדשים בשביל להגיע למועמדים נוספים. במקורות אלו כוללים פורומים מקצועיים בנושאי הייטק, פורטלים, אתרי דרושים ורשתות חברתיות.

יועץ/ת השמה אישי/ת לכל חברה

כדי שנוכל לתת לכם מענה טוב, מעמיק, זריז ויעיל, הצמדנו לכל חברה את היועצת האישית שלה. בדרך זו אנחנו יכולים להיות בטוחים שלאורך הזמן, תלמד היועצת את הניואנסים הקטנים שמאפיינים אתכם, ותכיר את התרבות האירגונית ואת ה"קוד הגנטי" החברתי שאתם מצפים למצוא במועמדים עתידיים.

סינון קפדני של מועמדים למשרות הייטק ובכירים

דיאלוג לא שולחת אליכם כל מועמד שפנה אל המשרה שלכם. לפני שהם מועברים אליכם, דיאלוג ממיינת רק את המועמדים המתאימים, מראיינת כל אחד ואחת מהם בנפרד, ומוודאת את התאמתם הן למשרה הספציפית מבחינת השכלה, ניסיון וידע, והן מבחינת התאמת אופיים לתרבות האירגונית שלכם ולהצעת השכר שביכולתכם לשלם.

ניהול משא ומתן מול המועמד למשרה

לא מעט תהליכי גיוס והשמה נופלים בשל פערים בהצעות השכר. המועמד נבוך לבקש את השכר שהוא חושב שהוא ראוי לו, והחברה לעיתים לא מודעת לכך שהמועמד קיבל הצעת שכר גבוהה יותר בחברה אחרת ומפספסת אותו ממש בישורת האחרונה. בשביל שפספוסים כאלו לא יקרו, דיאלוג דואגת להאזין לרצונות מחפש העבודה ולהעביר אותם בזמן אמת לחברה, בכדי שהיא לא תפספס אותו בשל חוסר הבנות.

ליווי תהליך גיוס העובדים

דיאלוג מלווה את תהליך הגיוס שלכם מתחילתו – הגדרת ופרסום המשרה שלכם, ועד לרגע בו העובד החדש שלכם חותם מולכם על חוזה העסקה. במסגרת הליווי, נשמח לייעץ לכם גם בנושאי שכר, בהתבסס על טבלאות השכר שלנו, שקנו להן שם בענף ובעיתונים הכלכליים.

מעוניינים שנדאג לכם לגיוס עובדים מקצועי? לחצו כאן גיוס עובדים עם דיאלוג - מידע נוסף:
גיוס אנשי הייטק
גיוס אנשי תוכנה
גיוס אנשי QA ואוטומציה
גיוס אנשי תשתיות
גיוס אנשי חומרה 

 

לפרטים בנושא גיוס עובדים:

בנושא חיפוש עבודה 
}

 

שלח קו"ח