האם אתה מעסיק? לחץ כאן

סגור הודעה זו

תהליך ההשמה מול ארגון קטן

חברות קטנות הן בעלות מבנה משתנה, והן עשויות להכיל איש או אשת משאבי אנוש, ולפעמים (או לרוב), לא להכיל אנשי משאבי אנוש כלל. על כן, צורת התהליך מולכן משתנה מחברה לחברה. דיאלוג מכירה בכך ומתאימה את תהליך ההשמה אליכם ואל המבנה הארגוני שלכם 

אופי התהליך

בשונה מחברות גדולות והיררכיות, לחברות קטנות לא תמיד יש מחלקת משאבי אנוש, או אפילו עובד קבוע, שאחראי על נושאי הגיוס בתוך החברה. בחברות שכאלו, לא פעם, ישנם מנהלת או מנהל משרד, שאחראיים על תהליך הגיוס (או על חלקו), והעבודה של דיאלוג מתבצעת מולם. בחברות כאלו, לעיתים, תהליך הגיוס מתבצע ישירות על ידי מנהלים מקצועיים או אנשי הצוות (מנהלי צוות, אנשי פיתוח או אפילו מהנדס/ת התוכנה עצמו/ה), ולעיתים על ידי המנכ"ל/ית או אנשי הניהול הבכירים. אין זה משנה מהו המבנה האירגוני שלכם, דיאלוג יודעת להתאים את עצמה אליכם, ולספק לחברתכם את השירות היעיל ביותר. יועצות ההשמה שלנו עובדות באופן אישי מול החברה, ונפגשת תקופתית עם אנשי הגיוס של החברה, על מנת להבין את צרכי החברה, ולייעל את תהליך הגיוס. ההיכרות המעמיקה שלנו אתכם, גם מאפשרת לנו לשווק את החברה שלכם בקרב מחפשי העבודה, ולהמליץ עליה בחום, ובאם חברתכם היא קטנה ולא מוכרת, שיווק שכזה עשוי לעשות לכם שירות בעל ערך מוסף רב.

מעקב אחר התהליך

בשל המבנה הקטן של החברה, ומיעוט האנשים שאחראיים על נטילת ההחלטות, תהליכים בחברות קטנות עשויים להיות זריזים מאוד, ועל כן, דיאלוג ערוכה על מנת לספק לכם מועמדים איכותיים במהרה, ולבדוק שמועמדים אלו ימהרו לחתום עמכם על חוזה ההעסקה בזמן קצר. דיאלוג דואגת ללוות את התהליך הן מכיוון החברה, והן מכיוון מחפש העבודה, על מנת שאף צד לא יישאר תלוי באוויר, ובמידה ומחפש העבודה התקדם בתהליך בחברה אחרת, דיאלוג תעדכן אתכם על מנת שתוכלו להאיץ את התהליך כדי לא לפספסו. דיאלוג מלווה את תהליך הגיוס מתחילתו, עם קבלת דרישות המשרה, ועד סופו, הרגע בו מחפש העבודה חותם על חוזה ההעסקה. דיאלוג אף דואגת להעביר לכם את רשמיו של מחפש העבודה (הוא התרשם? הוא נלהב? האם הצעת השכר שנתתם לו אינה עולה בקנה אחד עם הצעות שכר מתחרות שהוא קיבל?), על מנת לסייע בתהליך, ולסיימו על הצד הטוב ביותר.

הכירות אישית ועבודה צמודה

על מנת להכיר אתכם טוב יותר, דיאלוג תשמח לערוך אתכם פגישת הכירות, ודואגת להצמיד לכל חברה את יועצת ההשמה האישית שלה (או מספר יועצות השמה, כשנפח העבודה גדול). ההיכרות המעמיקה שלנו אתכם, גם מאפשרת לנו לשווק את החברה שלכם בקרב מחפשי העבודה, ולהמליץ עליה בחום. בקרב חברות קטנות ולא מוכרות, לשירות זה יש תועלת רבה, והיא לא פעם עוזרת למועמדים איכותיים להתוודע אליכם.

כל העובדים הדרושים לכם, במקום אחד

ולבסוף, דיאלוג מאפשרת לכם לגייס את כל התפקידים הדרושים לכם דרכינו. ניתן לגייס דרכינו את העובדים הבאים

בתחום הטכנולוגי:
 • תוכנה – כל שפות הפיתוח, לכל סביבות הפיתוח, במגוון נרחב של מוצרים.
 • חומרה – ייצור שבבים, עיצוב ופיתוח של כרטיסים, ווריפיקציה וכו'.
 • תשתיות – ניהול רשתות (מבוססות Windows כמו גם מבוססות Linux / UNIX).
 • תקשורת – ניהול ופרישת רשתות תקשורת עם ציוד והסמכות מהנפוצים בשוק.
 • מערכות מידע – ניהול, הקמה, תחזוק, אפיון, הטמעה ופיתוח של מערכות מידע וכל הקשור אליהן, כמו גם אבטחת מידע.
 • בדיקות איכות (QA) – אוטומטי, ידני, כתיבת סקריפטים ופיתוח כלי בדיקה ייחודיים.
 • מחקר – אלגוריתמים, אלקטרואופטיקה, עיבוד תמונה ואותות, וסמיקונדוקטורים.
 • הנדסת מכונות
בתחום "תומכי הלחימה":
 • בכירים – מנהלים ומנהלות מכל דרגי הניהול (CEO, VP, CIO, COO, CTO, CMO, CSO, CFO)
 • אדמיניסטרציה – ניהול משרד, עוזר/ת מנכ"ל וכו'...
 • פיננסים – כלכלנ/ית, חשב/ת, רואה/ת חשבון וכו'...
 • תפעול – לוגיסטיקה, תפעול, רכש, ניהול מחסן, אירגון ושיטות וכו'...

איך מתחילים לגייס איתנו? לחצו על הקישור

 

פרטי התקשרות 

בנושא גיוס עובדים דרך בדיאלוג

בנושא חיפוש עבודה

בנושאי תקשורת ועיתונות

 
}