למה כדאי לך למצוא עבודה איתנו?

אנחנו עובדים עם מגוון חברות הייטק מובילות, סטארטאפים מצליחים בתחומים המבוקשים והחדשניים ביותר, חברות גלובאליות, מרכזי פיתוח בינלאומיים ועם כל מי שהוא משהו באקו-סיסטם של ההייטק הישראלי.

חברות שאנחנו עובדים איתן:

SolarEdge , Autotalks, MobilEye, CyberBit, SunDisk, SentinelOne, Get, McAfee, Cybereason, Yotpo, Fivver ועוד.

פתיחה
איך תוכלו להבטיח לי דיסקרטיות?

הדיסקרטיות שלך היא ערך עליון עבורנו. קורות החיים מועברים ללא השם שלך או כל פרט מזההה אחר וללא שם מקום העבודה האחרון שלך. רק לאחר שנברר עם החברה שמעונינת בך שהתנאים מתאימים לציפיות שלך, נחבר ביניכם.

פתיחה
איך אדע מה קורה עם קורות החיים שלי ולאן אתם שולחים אותם?

אנחנו בעניין של לחסוך זמן ומאמץ לכולם – לך, לחברה שמגייסת וגם לנו. ולכן, השליטה בתהליך היא שלך וההפצה שלנו היא סלקטיבית ומאוד מדויקת. את קורות החיים שלך נעביר רק לתפקידים שמתאימים לצ'ק ליסט המלא שלך: טכנולוגיות, תנאים, שכר, מיקום ושעות. איתנו, תהליך הגיוס תלוי בך ובאור הירוק שלך.

פתיחה
אז תכל'ס, איך זה עובד?

בשלב הראשון נקבל את קורות החיים שלך. נעבור עליהם בצורה אישית ופרטנית (יועצי גיוס, לא בוטים) ובמידה שיהיו לנו משרות פנויות, נתחיל לעבוד על משרת החלומות הבאה שלך. אנחנו לוקחים אותך אישית – מכירים אותך ואת הרצונות שלך, משקפים לך את מצב השוק, מייעצים לך לגבי תפקידים וחברות שיתאימו לך וגם נמצאים בקשר עם המראיינים כדי לעזור לתהליך הגיוס להתקדם במהירות ובצורה תכליתית.

פתיחה
מי יהיה המעסיק שלי?

המעסיק שלך יהיה תמיד ובכל מצב החברה המגייסת. אנחנו לא חברת כוח אדם או קבלן משנה, אלא רק מלווים את התהליך עם הקליטה בחברה.

פתיחה