למה כדאי לפנות לחברות באמצעותכם ולא ישירות?

דיאלוג מהווה הן עבור המועמד והן עבור המעסיקים מרכז מידע איכותי ומעודכן. אצלנו תוכל למצוא בקלות משרות רבות וכן ייעוץ ועזרה בניהול החיפוש, הכנה לראיונות (מידע על החברה, טיפים לראיונות, צפיות החברה וכו') והמשא מתן שלאחריו. כמו כן חברות רבות אינן מפרסמות אלא פונות ישירות לדיאלוג שתנהל עבורן את מציאת המועמדים.

פתיחה
למה כדאי לחברות לעבוד איתכם?

דיאלוג צברה מוניטין של חברה ששמה דגש על משלוח איכותי של קורות חיים רלוונטים. החברות מולן אנו עובדים מקבלות מאיתנו קורות חיים רלוונטים למשרות שהן מחפשות ולא זרם לא ממוקד של פקסים ומיילים

פתיחה
עם אילו חברות אתם עובדים?

עם כל סוגי המעסיקים הפוטנציאלים של אנשי הי-טק: חברות, START-UP חברות הי-טק, בתי תוכנה, יחידות מחשב של ארגונים.

פתיחה
איך אדע כי אתם שומרים על דיסקרטיות בתהליך חיפוש העבודה שלי?

אנו ממחשבים את קורות החיים של המועמדים בהם אנו מטפלים. קורות החיים מועברים לחברות (רק למשרות רלוונטיות!) ללא שם מועמד, ללא פרטים מזהים וללא שמות מקומות עבודה. רק לאחר שנברר עם החברה שמעונינת לשוחח איתך, כי אכן המשרה הולמת את ציפיותך, נצור בינכם את הקשר.

פתיחה
איך אדע מה קורה עם קורות החיים שלי ולאן אתם שולחים אותם?

הכל תלוי בך; מועמדים "וותיקים" או כאלו שקיבלו המלצות עלינו, יודעים כי אנו מקפידים מאוד להפנות מועמדים למשרות רלוונטיות בלבד, וזאת בעקבות שיחה שבה אנו מתאמים ציפיות מול המועמד ומבררים מה התפקיד וסוג החברה המענין אותו כיום . אם תרצה, תוכל לעבוד איתנו בתיאום מלא ולשלוט על תהליך החיפוש.

פתיחה
למה אני מתחייב? האם השרות כרוך בתשלום?

השרות, מבחינת המועמד, אינו כרוך בתשלום. ההתחייבות היחידה היא כי תעדכן אותנו עם סיום תהליך החיפוש. אבל חשוב שתדע: ככל שנשמור יותר על קשר במהלך החיפוש,כך התהליך יהיה יעיל וממקוד יותר - בעזרת הפידבקים שנקבל ממך, נוכל לעשות וויסות מדויק יותר של הפניות אלייך.

פתיחה
מי יעסיק אותי?

ההעסקה תהייה באמצעות החברה בה תעבוד. דיאלוג עוסקת במיון והשמה. איננו מעסיקים עובדים כקבלני משנה בחברות, אלא מלווים את המועמד והחברה עד לגיוס.

פתיחה