מיקום: מתחם ההייטק, הרצליה פיתוח
מספר עובדים: כ-60

חברת Amimon הוקמה בשנת 2004 בהרצליה ע"י פרופ' מאיר פדר - לשעבר ראש החוג לחשמל בת"א ודר' צביקה רזניק (לשעבר אלביט). החברה מונה כ-60 עובדים הממוקמים בהרצליה פיתוח.

חברת אמימון פיתחה מודם המאפשר שליחה אלחוטית (תשדורת RF) של וידאו באופן לא דחוס לטלוויזיה מרוחקת. מאחר שהשידור אינו דחוס, איכות העברת הנתונים גבוהה יותר. המודם האלחוטי מאפשר, מעשית, לשדר וידאו באיכות גבוהה ממכשירים ניידים, בזמן אמת, והחברה השיקה מוצר שמשלב את היכולת הזו, הנקרא SkyLink - מערכת לניהול מצלמת וידאו מוטסת, על גבי כלי טיס לא מאוייש, המאפשרת קבלת תמונה ושליטה על כלי הטיס, עד לטווח של 2000 מטרים.

למה כדאי לחפש עבודה בחברת Amimon

מדובר בחברה צעירה במנטאליות שלה, שמתאימה למי שאוהב לעבוד בתרבות אירגונית של סטארטאפים. רוב עובדי החברה ממוקמים בישראל, אבל לחברה יש סניפים בארה"ב ובמזרח הרחוק, ובכוונתה להעביר את ה-Headquarter שלה לקליפורניה, על מנת להיות קרובה לקהל הלקוחות העיקרי של החברה, מה שמאפשר תיאורטית, לעבוד במשרת רילוקיישן בעתיד. עם זאת, גם לאחר המעבר מרכז הפיתוח (מו"פ) של החברה ישאר בישראל.

החברה ממוקמת בכניסה למתחם ההייטק בהרצליה פיתוח, עם גישה נוחה לתחבורה (הן ציבורית והן פרטית) ובמקום לא צפויות בעיות חניה.

משרות שיכולות לעניין אותך

Software Engineer

לחברה מצליחה המפתחת פלטפורמת SaaS לפתרון בעיית ה-Dark marketing של השיווק. דרוש/ה Software Engineer. הפיתוח יהיה בשפת TypeScript ב- Backend. מדובר בתפקיד מאתגר עם אחריות רבה, תנאים מצוינים למתאימים/ות!

מה צריך:

-תואר ראשון טכנולוגי
- שנתיים מנימום ניסיון כ- Backend Developer באחת מהשפות הבאות-
- NodeJS \ #C \ Python \ JAVA \ TypeScript.

על החברה:

חברת Start Up מצליחה המפתחת פלטפורמת SaaS לפתרון בעיית ה-Dark marketing של השיווק.

מקצוע:

C# developer
מספר משרה: 83954
יותר מידע

Embedded Software Engineer

חברה מעולה ומצליחה באזור השרון מגייסת Embedded Software Engineer! החברה עושה שימוש במערך חיישנים, שהוצבו בשוחות ביוב רבות, לצד שימוש באלגוריתמים מתקדמים ובינה מלאכותית.

מה צריך:

BSC במדעי המחשב/ הנדסת תוכנה או משהו רלוונטי בתחום
שלוש שנות ניסיון כמפתח/ת בשפות C או ++C
ניסיון פיתוח במערכת embedded
ניסיון בפיתוח Python- יתרון
  • PYTHON

על החברה:

פיתחו מערכת הכוללת סנסורים המותקנים בשוחות הביוב, ומשדרים לענן. אוספים את המידע ומייצרים תובנות שעוזרות לתאגידי מים בכל העולם להבין מה קורה ברשת השפכים,זיהוי מפעלים מזהמים, התראות על אירועי זיהום בזמן אמת.
החברה הגדולה והמוכרת בעולם שעוסקת בתחום הזה.
  • איזון עבודה / בית
  • שעות גמישות
  • לאחר גיוס הון

מקצוע:

rt embedded
מספר משרה: 83941
  • השרון
  • טווח שכר 20K - 35K
  • מספר משרה: 83941
יותר מידע

Math Games Developer

לחברת SU גלובאלית ומבוססת המפתחת אפליקציות דרוש/ה Math Games Developer. במסגרת התפקיד פיתוח ואינטגרציה של תשתיות עבור פלטפורמה על גביה מפתחים את המשחקים. הזדמנות נהדרת להשתלב בחברה המשקיעה בעובדיה!

מה צריך:

לפחות 4 שנות פיתוח תוכנה
לפחות שנתיים בפיתוח תשתיות ב- JavaScript/Typescript
תואר ראשון במדעי המחשב או דומה - יתרון משמעותי
ניסיון/הכירות עם עולמות המשחקים - יתרון

על החברה:

מפתחים תוכנה, משחק מחשב ללימוד חשבון מגיל גן עד כיתה ו'. חברת בת של חברה אוסטרלית.הלקוח הכי גדול שלהם הוא משרד החינוך שמשווק לאלפי בתי ספר את התוכנה.בנוסף יש אפליקציה עבור אנשים פרטיים. B2B+B2C
מספר משרה: 83939
יותר מידע