מיקום: תל אביב
מספר עובדים: כ-12 עובדים

חברת Cytegic הינה חברה לפיתוח מערכות תכנה מתקדמות מבוססות מידע פנימי וחיצוני למדידה, פיקוח וניהול אבטחת המידע בארגון.

לחברה מספר מוצרים המספקים הארכת סיכונים מזירות שונות. ביניהן: תכנה המנתחת ארגונים ומספקת פתרונות תכנה הכוללים איסוף ואנליזה של המידע ותחזית איומי סייבר.

תכנה נוספת המתבססת על יותר מ-50 אינדיקטורים, מבקרת באופן שוטף את מערך אבטחת המידע של הארגון. סך התוכנות מתורגמות למסך מסונכרן אחד, המציג למנהלים, דירקטורים ויו"רים את סכנות הסייבר השונות ומאפשרים למנהלים לבסס החלטות עסקיות ואסטרטגיות במהירות ובקלות בכלים המתאימים ביותר.

חברת סייטג'יק הוקמה ב- 2012 על ידי שי זנדני וד"ר אילון קפלן במטרה לספק פיקוח על אבטחת המידע בארגון וכלי לקבלת החלטות עבור מנהלים. נכון לתחילת 2016, החברה מונה כמה עשרות עובדים בארץ ומספר עובדים בארה"ב. משרדי החברה ממוקמים ברחוב שאול המלך בתל-אביב, לא רחוק מתחנת הרכבת בארלוזורוב.

למה כדאי לחפש עבודה בחברת Cytegic?

תחום הסייבר, הינו אחד התחומים שנמצא בגדילה מתמדת, האיומים הולכים וגוברים ואין לדעת מהיכן יגיע האיום הבא. אם אתם מבקשים לאתגר את יכולות הפיתוח שלכם בתחום תחרותי שנמצא בחזית החדשנות הטכנולוגית היום, כאן תמצאו אתגר ועניין מתמשכים.

החברה, חברה יציבה הנהנית מאמונן של קרנות הון סיכון, ולראייה, המוצר כבר מוטמע במספר מוסדות פיננסיים מוכרים ונבחן בכמה מוסדות אחרים ובין לקוחותיה ארגונים בארה"ב, מקסיקו, אירופה וקנדה.

מיקום החברה קרוב לצירי תחבורה מרכזיים, הן לתל אביבים והן לעובדים מחוץ לתל אביב שיכולים לחסוך לעצמם את הפקקים ליהנות מנסיעה ברכבת.

משרות שיכולות לעניין אותך

DevOps Engineer

לחברה המפתחת מערכת מידע בתחום הרפואי המאפשרת לשתף תיקים רפואיים במערכות שונות דרוש/ה DevOps Engineer מדובר ב- Start-Up מצליח, המפתחים מערכת מידע המאפשרת לרופאים לקבל מידע על החולה ממערכות מבוזרות שונות. עובדים עם אחת מקופות החולים הגדולות בארץ ובתי חולים בארה"ב. המשרה ממוקמת בדרום הארץ וישנה גמישות לעבודה מהבית!

מה צריך:

שנתיים של ניסיון כ DevOps Engineer
מעל לשנתיים ניסיון בעבודה עם GIT, Jenkins, PowerShell
ניסיון בפיתוח

על החברה:

החברה מפתחת מערכת מידע בתחום הרפואי המאפשרת לשתף תיקים רפואיים במערכות שונות.

מקצוע:

מפתח Devops
מספר משרה: 88312
יותר מידע

Senior DevOps Engineer

לחברת Startup המפתחת פלטפורמה לייעול תשתיות בענן בזמן אמת דרוש/ה Senior DevOps Engineer

מה צריך:

3 שנות ניסיון כמהנדס/ת Devops
עבודה מול Kuberntes
עבודה בסביבת AWS
  • AWS

על החברה:

הטכנולוגיה של החברה מאפשרת לבצע התאמה תוך כדי תנועה של משאבי הענן שארגונים צורכים באופן אוטומטי - מה שמסייע לצמצם את הצריכה של שירותי הענן בהתאם לדרישות המיידיות של העסק ולא לשכור מראש משאבי יתר כדי להבטיח יכולת התמודדות עם גידול בצרכים.

מקצוע:

מפתח Devops
מספר משרה: 88313
יותר מידע

Senior Devops Engineer ‏

לחברת Startup המפתחת פלטפורמה להפצת אפליקציות Mobile וניטור תוכן דרוש/ה Senior Devops Engineer ‏ הטכנולוגיה של החברה לומדת את הרגלי היוזרים באפליקציות ומייעלת את טכניקת העברת המסרים של החברה.

מה צריך:

4 שנות ניסיון כמהנדס/ת Devops
ניסיון בעבודה עם Big Data
ניסיון בסביבת Cloud
ניסיון ב-K8s

על החברה:

סטרטאפ ותיק ה מפתח טכנולוגיה ייחודית מבוססת ML & AI
שעוזרת לאפליקציות מובייל בשימור היוזרים הרווחים ביותר שלהן עם מערכת DSP פרוגרמתית
עובדים בסקיילים גדולים של DATA.
מבין לקוחות החברה ניתן למצוא את amazon, playtika, papaya gaming ועוד!

מקצוע:

מפתח Devops
מספר משרה: 88318
  • השרון
  • טווח שכר 30K - 35K
  • מספר משרה: 88318
יותר מידע