חברת אלתא מערכות הוקמה ב-1967 כחברת-בת של התעשייה האווירית ונחשבת למובילה בתחום המערכות האלקטרוניות צבאיות, התקשורת והלוחמה האלקטרונית.

אלתא מערכות הקימה חמישה מפעלים בעיר אשדוד ומעסיקה כ-3600 טכנאים, מדענים, מהנדסים ותוכניתנים המאיישים 7 חטיבות המטפלות בין היתר גם במוצרי חלל, מודיעין והשבחת מטוסים ומסוקים צבאיים. לחברת אלתא מוצרים מוכרים כגון:

 • אורן ירוק - מכ"ם בקרת האש של מערכת ההגנה נגד טילי "חץ".
 • אורן אדיר - מכ"ם בקרת האש של מערכת ההגנה נגד טילי "חץ 3".
 • ר"ז - מכ"ם מתקדם המסוגל לאכן שיגורי רקטות.
 • טכסאר - לוויין המצויד במטע"ד מכ"ם מפתח סינתטי הפועל בתחום הרנטגן (גם לנו זה נשמע כמו מילים מומצאות, אבל בדקנו ויש חיה כזו!).

עובדה מעניינת היא שאלתא מערכות, ביחד עם רפא"ל, פיתחו והתקינו בשנת 2011 את מערכת "כיפת ברזל" ליירוט רקטות קצרות טווח.

למה כדאי לחפש עבודה באלתא מערכות

אם העובדה שחברת אלתא מערכות פיתחה את כיפת ברזל, והצילה אותנו בשני המבצעים האחרונים לא ריגש אתכם מספיק, אז הנה עוד כמה סיבות למה לבחור לעבוד באלתא: מדובר בחברה שבשנת 2005 זכתה בפרס האיכות הלאומי בתעשייה ובפרס האיכות של איגוד תעשיות האלקטרוניקה והתוכנה כשבסה"כ נהנו מ- 13 זכיות נכון לשנת 2013 בפרס ביטחון ישראל. ב-2011 הסתכמו מכירות אלתא במיליארד דולר , כש-85% מהסכום הגיעו רק דרך תחום הייצוא, הוכחה לחוזקה ולשמה הבין- לאומי של החברה. מרשים עוד יותר הוא הרווח הנקי של חברת אלתא שעמד בשנה זו על כ-100 מיליון דולר. עם צבר הזמנות שעומד על 2.47 מיליארד דולר ולקוחות הפרושים על פני 69 מדינות, אין פלא ששיעור הצמיחה השנתי של אלתא הוא 7%-8% עם רמת הכנסות אדירה בכל קנה מידה.

משרות שיכולות לעניין אותך

Senior Mechanical Engineer

חברת Start up בתחום המכשור הרפואי. מפתחים מוצרים לטיפול באי ספיקת לב. ממזערים משאבות דם,שמים על צנטר וכך מכניסים לגוף. חברה מולטידיספלינארית, מפתחים תוכנה, חומרה, אלקטרוניקה. גייסו הון. המוצר אחרי שלבים של ניסויים קליניים

מה צריך:

5 שנות ניסיון בתפקיד מקצועי רלוונטי
B.Sc. בהנדסת מכונות
ניסיון מוכח בחברת מכשור רפואי
מיומנויות תקשורת מצוינות בעברית ובאנגלית.

על החברה:

חברת סטארט אפ בתחום ה- Medical Device. מפתחים מוצרים מולטידיסיפלנארים חדשניים לטיפול באי ספיקת לב. תעשיה: Medical Device
 • לאחר גיוס הון
מספר משרה: 90494
 • השרון
 • טווח שכר 22K - 28K
 • מספר משרה: 90494
יותר מידע

ראש/ת צוות מכניקה

לחברה ותיקה המפתחת ומייצרת מערכות סייבר הגנתי לארגונים מרובי רשתות בסביבות עבודה מרובות מחשבים, דרוש/ה ר"צ מכניקה. יושבים באיזור הצפון, יש שאטלים מהרכבת. במסגרת התפקיד ניהול חמישה מהנדסים בשילוב HandsOn.

מה צריך:

B.Sc בהנדסת מכונות
3 שנות ניסיון בתעשייה רלוונטית
ניסיון ניהולי קודם
אנגלית טכנית טובה

על החברה:

החברה מפתחת ומייצרת מערכות סייבר הגנתי לארגונים מרובי רשתות בסביבות עבודה מרובות מחשבים. תעשיה: אבטחת מידע וסייבר
 • איזון עבודה / בית
מספר משרה: 90429
 • השרון
 • טווח שכר 25K - 30K
 • מספר משרה: 90429
יותר מידע

מוביל/ת מוצר בהנדסה

לחברת תעשייתית ותיקה העוסקת בפיתוח וייצור מאזניים ומערכות שקילה מתקדמות דרוש/ה מוביל/ת מוצר בהנדסה. המוצרים של החברה משמשים מגוון שימושים ויישומים (בתחום הרפואי/ התעשייתי ובתחום ה-Retail).

מה צריך:

3 שנות ניסיון בהעברת מוצרים מפיתוח לייצור
ניסיון בהובלת פרויקטים במחלקת הנדסה/פיתוח
יכולת ניתוח תקלות הנדסיות והבנה מעמיקה של מבנה ושיקולי התכנון של המוצר, המתקנים ומערכות הייצור
פיתוח ותיעוד מתקני ייצור ובדיקה
ניסיון בתכנון ושרטוט בתוכנת solidworks.

על החברה:

חטיבת פיתוח מהפכנית בחברה תעשייתית ותיקה עוסקת בפיתוח וייצור מאזניים ומערכות שקילה מתקדמות למגוון שימושים ויישומים, וכן סורקי ברקוד. תעשיה: AI

מקצוע:

מהנדס Npi
מספר משרה: 90379
יותר מידע