מיקום: הרצליה
מספר עובדים: כ-85 עובדים

חברת הסטארט-אפ enSilo פועלת בתחום הסייבר ומפתחת טכנולוגיה שמתמקדת במניעת גניבת מידע רגיש מתוך ארגונים. המוצר של החברה מתמקד בשלב הקצה של התקפות סייבר ומספקת שירותים לעסקים וארגונים גדולים וקטנים.

כאשר מזהים ניסיון גניבת מידע מהארגון, נשלחת התראה למנהל מערכות המידע בארגון ומאפשרות לארגון להגיב מיד, בזמן ההתקפה. השיטה הזו מאפשרת לעובדי הארגון להמשיך לעבוד ללא הפרעות, גם בזמן התקפת סייבר.

החברה הוקמה ב 2014 על ידי ארבעה מומחים לאבטחת סייבר וכיום ממוקמת בהרצליה.
ב2019 גייסה 23 מיליון דולר.

למה כדאי לחפש עבודה בחברת enSilo

הייחוד של enSilo (אנסילו) מול חברות אבטחת המידע הרבות בשוק, הוא בכך שהחברה מתמקדת במניעת הנזק וגניבת מידע מהארגון בזמן אמת ולא מניעת חדירה לאכסניה הדיגיטלית של הלקוחות. enSilo אף יכולה לקחת קרדיט על זיהוי חולשות אבטחה במערכת ההפעלה Windows. מיקרוסופט בתגובה פרסמה תיקוני תוכנה לנקודות התורפה והודתה לצוות המחקר של enSilo.

לאחרונה הודיעה החברה על השלמת סבב גיוס ראשון בסכום של 10 מיליון דולר. במחצית השנייה של 2015 גייסה החברה סה"כ של 12 מיליון דולר. ההשקעה החדשה תשמש את החברה להרחבת פעילותה בשוק הגלובלי, בדגש על צפון אמריקה וכן לצורך פתיחת משרדים בחוף המערבי בארה"ב.

משרות שיכולות לעניין אותך

PMO (head of project management department)

לחברת הייטק ותיקה העוסקת בתחום ה- Motion Control ותת-רובוטיקה דרוש\ה PMO. החברה נרכשה על ידי חברת אלקטרוניקה עולמית לפני מספר שנים ומתמחה בפיתוח מערכות בקרה אוטומטיות של תהליכי ייצור באמצעות חיישנים. בין לקוחותיה – יצרני מכונות רפואיות, יצרני מכונות דפוס, מוליכים למחצה, יישומים ביטחוניים, פתרונות אנרגיה מתחדשת ועוד ממוקמים במרכז הארץ.

מה צריך:

3 שנות ניסיון כמנהל/ת פרויקט מולטידיספלאנרי
5 שנות ניסיון בפיתוח חומרה\תוכנה
תואר בהנדסת חומרה\תוכנה

על החברה:

חברת הייטק מובילה בפיתוח וייצור פתרונות עתירי טכנולוגיה בתחום ההינע והבקרה עבור לקוחות ברחבי העולם.
החברה עוסקת ב Motion Control ורובוטיקה.
מספר משרה: 89364
יותר מידע

Junior RF System Engineer

לחברה בינלאומית גדולה ומצליחה מתחום ה- semiconductor, אשר מפתחת Analog ICs ו- Embedded Processors, ונחשבת למובילה העולמית בתחומה דרוש/ה Junior RF System Engineer למשרה הכוללת פיתוח הדור הבא של מוצרי connectivity devices של החברה. במסגרת התפקיד הגדרה ואפיון, פיתוח ואימות של מערכות RF ו- PHY, עבודה עם צוותי Firmware, analog & digital design. אחריות על RF- הגדרה ו- Testing עבור ארכיטקטורת Radio והעברת הגדרות ואפיונים לצוות ה- Firmware.

מה צריך:

BSc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
שנה ומעלה ניסיון בפיתוח RF
ניסיון בעבודה עם ציוד בדיקה, Debug, ציוד מעבדה
ניסיון בכתיבה ו- Debug של Testing

על החברה:

חברת הייטק ותיקה ומבוססת, מייצרת רכיבים אלקטרונים בתחומים המוליכים למחצה, תקשורת, ועוד.
  • איזון עבודה / בית
  • פעילות ספורט
מספר משרה: 89362
  • השרון
  • טווח שכר 18K - 25K
  • מספר משרה: 89362
יותר מידע

FPGA Designer

לחברת Start-up בתחום הMedical Devices דרוש\ה FPGA Designer. פיתחו מערכת ראש הכוללת מצלמות 3D ותוכנת מציאות מדומה, מציאות רבודה והדמיה המיועדות לשימוש על-ידי מנתחי עיניים, אורתופדיה ומוח. יושבים באיזור הצפון בקו רכבת.

מה צריך:

3 שנות ניסיון כ-FPGA Designer.
ניסיון עבודה עם ALTERA ו-XILINX.
ניסיון עבודה עם מערכות רפואיות- יתרון.
B.Sc בהנדסת חשמל/מחשבים

על החברה:

סטארט אפ בתחום הMedical Devices. פיתחו מערכת ראש הכוללת מצלמות 3D ותוכנת מציאות מדומה, מציאות רבודה והדמיה המיועדות לשימוש על-ידי מנתחי עיניים,אורטופדיה ומוח. תעשיה: Medical Device
  • לאחר גיוס הון

מקצוע:

מהנדס Fpga
מספר משרה: 89355
יותר מידע