מיקום: חיפה, פתח תקווה, בני ברק וקריית את
מספר עובדים: כ-11,000 עובדים

אינטל היא אחד התאגידים הגדולים והוותיקים בעולם אשר קיים משנת 1968 ומעסיק יותר משמונים אלף עובדים במדינות שונות ברחבי העולם. תחום ההתמחות העיקרי של אינטל הוא ייצור מיקרו מעבדים, כרטיסי רשת, שבבים ללוחות אם ועוד. ישראל זכתה להיות המדינה הראשונה מחוץ לארצות הברית שבה נוסד סניף של אינטל. הסניף הוקם בשנת 1974 בחיפה על ידי איש ההי טק דב פרומן. מאז ועד יום, היקף העבודה והעובדים באינטל ישראל גדל והיום החברה מעסיקה כ- 11,000 עובדים ועובדות.

דרושים לעבודה באינטל

בחברת אינטל דרושים עובדים למשרות בתחום ההנדסה. כאשר הדגש הוא על משרות בתחום הנדסת תוכנה ובהנדסת חומרה, אך בחברת אינטל דרושים גם עובדים למשרות בייצור, מכירות, משאבי אנוש, שיווק, כספים, תכנון ורכש טכנולוגיית מידע ו-IT. אינטל קולטת לשורותיה סטודנטים ומהנדסים אשר נמצאים במהלך הלימודים או לקראת סיום מתחומי התוכנה החומרה, אלקטרוניקה, חשמל, פיזיקה, חומרים, תעשייה וניהול, כימיה ותחומי הנדסה נוספים. על מנת לשמר כוח עבודה איכותי, אינטל ישראל מציעה חבילת שכר והטבות לעובדיה אשר כוללים חלוקת רווחים ומניות, בונוסים, תוכניות תגמול, ביטוח רפואי, ביטוח שיניים, קורסים והסמכות ועוד. כל ההטבות האלו נשאו פרי והפכו את אינטל לאחת החברות המבוקשות בארץ במדורי הדרושים.

כבר שלוש שנים ברציפות זכתה אינטל במקום הראשון בדירוג BdiCoface בתור חברת ההיי-טק שבה הכי טוב לעבוד. אינטל לא רק נחשבת מקום למקום עבודה נדרש בתחום ההיי טק, אלא גם מחפשי עבודה שאינם מתחום ההי טק היו מעוניינים למצוא עבודה באינטל בעיקר בשל תנאי ההעסקה והשכר הטובים באינטל. אם אתם מחפשים עבודה באינטל ואינכם גרים במרכז, תשמחו לדעת כי אינטל מפעילה בישראל כחמישה מפעליי ייצור ומרכזי פיתוח אשר ממוקמים בכל רחבי הארץ בחיפה, ירושלים, פתח תקווה, קריית גת ויקום. כך שתוכלו למצוא עבודה באינטל ליד מקום מגוריכם.

משרות שיכולות לעניין אותך

AI/ML Engineer

לחברת Startup העוסקת בתחום ה-Security דרוש/ה AI/ML Engineer. החברה מפתחת טכנולוגיית AI עבור מציאת נושאי נשק במרחבים פתוחים הטכנולוגיה של החברה מצליחה לזהות את כל סוגי הנשק בצורה בטוחה ללא גלאי מתכות וללא עצירה של כל אדם ואדם לבדיקה.

מה צריך:

5 שנות ניסיון בעבודה עם מודלים מסוג Machine Learning
ניסיון בפיתוח ב-C/C++/Python
תואר ראשון טכנולוגי

על החברה:

חברת סטארט אפ המפתחת טכנולוגיית AI עבור מציאת נושאי נשק במרחבים פתוחים.

מקצוע:

Data Scientist
מספר משרה: 89045
יותר מידע

Senior Data Scientist

חברת Start-Up המפתחת כלי למטרת ניטור Data Center בטכנולוגיית Machine Learning. הצטרפות לצוות ה-AI הרב-תחומי של החברה העוסקים ב-Audio signal processing, Deep Learning techniques, NLP, machine learning. 70 עובדים בארץ , יש סייט בארץ ויש סייט בארה"ב. החברה ממוקמת בת"א, על קו רכבת השלום, משלבת יום/יומיים עבודה מהבית.

מה צריך:

B.SC בתחום רלוונטי.
ניסיון מעשי בלקיחת דגמי ML/DL מההתחלה ועד הייצור.
ניסיון ב- Machine-Learning, Deep Learning
  • AWS
  • Cloud

על החברה:

פתרון AI למיטוב סביבת המחייה של קשישים לטובת ארגוני בריאות בארה"ב.

מקצוע:

Data Scientist
מספר משרה: 89031
יותר מידע

Data Engineer Team Leader

לחברת Start Up מצליחה המפתחת פלטפורמות Business monitoring המבצעות אופטימיזציה ל-Cloud ו-Big Data באמצעות Machine learning דרוש/ה Data Engineer Team Leader. במסגרת התפקיד ניהול Off Shore של Data Engineer וביצוע כ-80% Hans On תוך עבודה עם הטכנולגיות המתקדמות בשוק! עובדים 3 ימים בשבוע מהבית, מציעים תנאים מעולים!

מה צריך:

3 שנות ניסיון כ-Data Engineer
ניסיון ניהולי
ניסיון עם Python
ניסיון ב- ETL pipelines/ dashboards

על החברה:

חברת Start Up מצליחה המפתחת פלטפורמות Business monitoring המבצעות אופטימזציה ל-Cloud ו-Big Data באמצעות Machine learning. תעשיה: BI
  • לאחר גיוס הון
  • תן ביס/סיבוס
מספר משרה: 88978
יותר מידע