מיקום: יקנעם עילית, באר שבע, רעננה, קריית גת ותל אביב
מספר עובדים: כ-2,700

חברת Mellanox הוקמה בשנת 1999 על ידי איל וולדמן, שי כהן, מיכאל כגן, רוני אשורי, אוולין לנדמן, איתן זהבי, שמעון רוטנברג, אודי כץ ואלון וובמן. 

מטה החברה ממוקם יקנעם עילית. בחברה מועסקים כ-2900 עובדים. מלאנוקס טכנולוגיות נמנית בין ספקיות מובילה של שבבי תקשורת בתקן INFINIBAND שנועד להאיץ את תעבורת הנתונים בין שרתים ואביזרים מסוגים שונים לרשת לפתרונות אחסון.

הארכיטקטורה משפרת באופן משמעותי ביצועים, אמינות ובשימוש של שרתי המחשבים. בשנת 2010 מלאנוקס רכשה את חברת וולטייר תמורת 218 מיליון דלורים. המיזוג הפך את מלאנוקס לספקית מובילה של פתרונות קישוריות.

למה כדאי לחפש עבודה בחברת Mellanox?

חברת Mellanox הינה חברה וותיקה, גדולה, יציבה ומתפתחת. החברה נסחרת בנאסד"ק לפי שווי של כ-2 מיליארד דולר. החברה פרוסה במספר מדינות בעולם ומציעה משרות מאתגרות בישראל (בתל אביב יפו, רעננה, קריית גת, באר שבע ותל חיי) ומשרות עם אפשרות לרילוקיישן לארה"ב, אוקראינה, סין, תאילנד והודו.

משרות שיכולות לעניין אותך

QA Testing Engineer

לחברה גלובאלית אשר מובילה את תחום ה-ORAN- מפתחת מוצרים לתחום הסלולר (2G-5G) ומפתחת מוצרים חדשניים למפעילי הסלולר הגדולים בעולם כדוגמת AT&T, Vodafone דרוש/ה QA Testing Engineer למשרה הכוללת איפיון דרישות ומפרטים טכניים, תכנון ופיתוח תכניות ותסריטי בדיקה מפורטים למוצרי החברה הקיימים והעתידיים, כתיבת סקריפטים לאוטומציה, זיהוי, מעקב וטיפול ב- bugs, איפיון ותחזוקת Jenkins CICD pipelines וממשקי עבודה עם צוותי פיתוח ומנהלי מוצר.

מה צריך:

3 ומעלה שנות ניסיון כ- QA Testing Engineer
ניסיון בכתיבת סקריפטים ב- Python
ניסיון בעבודה עם Jenkins
היכרות והבנת מושגי UMTS/LTE/GSM air interface concepts ופרוטוקלים
ידע בפרוטוקולי RRM, RRC, RLC, MAC, RANAP, S1AP, NAS
  • PYTHON

על החברה:

חברה גלובאלית אשר פועלת ומובילה את תחום ה-ORAN- מפתחת מוצרים לתחום הסלולר (2G-5G) ומפתחת מוצרים חדשניים למפעילי הסלולר הגדולים בעולם כדוגמת AT&T, Vodafone.

מקצוע:

QA Testing
מספר משרה: 85870
  • השרון
  • טווח שכר 20K - 26K
  • מספר משרה: 85870
יותר מידע

Software Architect

לחברה גלובאלית אשר מובילה את תחום ה-ORAN- מפתחת מוצרים לתחום הסלולר (2G-5G) ומפתחת מוצרים חדשניים למפעילי הסלולר הגדולים בעולם כדוגמת AT&T, Vodafone דרוש/ה Software Architect לצוות ה- RU system אשר מוביל את פיתוח הדור הבא של מוצרי 5G radio. במסגרת התפקיד אחריות על infrastructure architect של התוכנה הנדרשת עבור מוצרי ה- RU של החברה.

מה צריך:

BSc במדעי המחשב/הנדסת תוכנה/חשמל ואלקטרוניקה
5 ומעלה שנות ניסיון בפיתוח RT/Embedded Systems ב- ++C/C
ניסיון בעבודה עם Linux architecture, Linux kernel ו- drivers
ניסיון בעבודה עם מערכות מבוססות ARM
  • LINUX

על החברה:

חברה גלובאלית אשר פועלת ומובילה את תחום ה-ORAN- מפתחת מוצרים לתחום הסלולר (2G-5G) ומפתחת מוצרים חדשניים למפעילי הסלולר הגדולים בעולם כדוגמת AT&T, Vodafone.

מקצוע:

rt embedded
מספר משרה: 85867
  • השרון
  • טווח שכר 30K - 45K
  • מספר משרה: 85867
יותר מידע

מהנדס/ת ATE

לחברה המתמחה בפיתוח וייצור בתחום האלקטרוניקה דרוש/ה מהנדס/ת ATE האחראי/ת על תכנון ופיתוח מבדקים אוטומטיים למוצרים אלקטרוניים (רכזות/גלאים), ותמיכה במבדקים הקיימים היום בייצור השוטף

מה צריך:

תואר ראשון בהנדסת תוכנה או אלקטרוניקה/אלקטרומכניקה
3 שנות ניסיון ב- כתיבת אוטומציה ב-Python, או בשפה דומה.
תכנון מערכי בדיקה אוטומטיים.
כתיבת מסמכי בדיקות לאוטומציה (ATP).
כולת קריאה/עריכה בסיסית של סכמה חשמלית.
אנגלית ברמה גבוהה.

על החברה:

חברה גלובלית ותיקה הנסחרת בבורסה מתמחה במערכות אלקטרוניות מתוכחמות עובדים בעיקר בחו"ל מול שוק מוסדי - מוזיאונים בתי חולים וכדומה עם מוצרים בקידמת הטכנולוגיה.

מקצוע:

מהנדס ATE
מספר משרה: 85861
יותר מידע