מוטורולה היא חברת אלקטרוניקה עם תפוצה עולמית שמקורה בארצות הברית. התוצרת העיקרית של מוטורולה היא תקשורת אלחוטית, מעבדים וטלפונים סלולאריים בשנת 2009 מחזור המכירות של מוטורולה היה 22 מיליארד דולרים.

מוטורולה ישראל

בשנת 1964, פתחה מוטורולה בישראל את הסניף הראשון מחוץ לגבולות ארצות הברית שעסק בעיקר בהרכבת מכשירי רדיו לרכב, ונקרא עד היום "מוטורולה ישראל בע"מ". הסניף הישראלי של חברת מוטורולה העולמית נחשב למוצלח מאוד והוא עוסק בפתרונות תקשורת לחברות מכל העולם כמו שירות הדואר הגרמני, UPS ושירות הדואר האמריקאי. כמו כן, הסניף הישראלי של מוטורולה מפתח טכנולוגיות לתקשורת הסלולרית כמו מכשיר הטלפון הנייד לרכב, מכשירי קשר ועוד.

כלל היקף המכירות של מוטורולה ישראל בשנת 2009 עמד על 712 מיליון דולר.

בתחילת שנת 2011 התפצלה מוטורולה לשתי חברות- Motorola solutions ו-Motorola Mobility. בישראל העובדים הפכו להיות תחת - Motorola solutions אשר עוסקת במתן פתרונות תקשורת לארגונים ומתמחה בפיתוח מערכות תקשורת לגופים העוסקים במצבי חירום והצלה.

מוטורולה מעסיקה כ- 1500 עובדים אשר 800 מהם הם מהנדסים. מנכל מוטורולה ישראל הוא שמעון דיק אשר אמר כי מוטורולה תגדיל את השקעותיה בארץ בשל הניסיון והמומחיות שהצטברו כאן- בשורה טובה למחפשי העבודה ב 2011. מוטורולה מוביליטי לא עזבה את ישראל והיא עדיין פועלת בשירות ומכירה של מכשירים סלולאריים ומעסיקה כ 50 עובדים בישראל.

עבודה במוטורולה

מוטורולה מחפשת עובדים במגוון תחומים אך בעיקר דרושים במוטורולה אנשי מקצוע בתחום הפיתוח וההנדסה כאשר הדגש המקצועי הוא על תוכנה, חומרה, הנדסת מכונות, תעשייה וניהול ואלקטרוניקה. כמובן שישנם עבודה בשיווק, עבודה לאנשי מכירות, פיתוח עסקי, משאבי אנוש, כספים ותפעול ולוגיסטיקה. מכיוון שמוטורולה היא חברה בינלאומית נדרשת רמה גבוהה של אנגלית למרבית המשרות במוטורולה.

מוטורולה מספקת לעובדים שלה תגמולים על מנת לשמור ולהניע את העובדים בחברה. ההטבות אשר עובדים במוטורולה זוכים להם כוללות הפרשה לחסכונות, תוכנית חלוקת רווחים, ביטוחי שיניים ובריאות, תוכניות אופציות, רכב צמוד לחלק מהעובדים, חלוקת מניות חסומות והנחה ברכישת מניות החברה.

משרות שיכולות לעניין אותך

Senior Embedded Software Engineer

לחברת Start-Up מצליחה אשר פיתחה טכנולוגיית חישה מתקדמת שמאפשרת לרכבים חכמים ואוטונומיים לזהות מכשולים גם בתנאי ראייה קשים, דרוש/ה Senior Embedded Software Engineer לצוות הפיתוח, למשרה הכוללת פיתוח התוכנה עבור חיישן מבוסס אינפרא אדום. במסגרת התפקיד פיתוח עם MCUs/MPUs, התמודדות עם אילוצי RT, אינטגרציה ופיתוח דרייברים עבור מודולי חומרה, פיתוח Frameworks פנימיים והגדרת יכולות חדשות של המוצר. הפיתוח הוא בעיקר Low Level ומבוצע ב- ++C/C.

מה צריך:

BSc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה / הנדסת תוכנה / מדעי המחשב
5 שנות ניסיון בפיתוח ב- C++/C
ניסיון בפיתוח Embedded
ניסיון עם RTOS (ThreadX or FreeRTOS)
ניסיון בעבודה עם מערכות הפעלה Linux & Windows
  • LINUX
  • WINDOWS

על החברה:

חברת סטארט אפ שפיתחה מצלמת אינפרה-אדום זעירה שמסוגלת לזהות מכשולים עבור כלי רכבים חכמים ואוטונומיים ו- Beyond אוטומוטיב. תעשיה: Automotive

מקצוע:

rt embedded
מספר משרה: 88920
יותר מידע

QA Engineer

לחברת הייטק מצליחה באזור המרכז דרוש\ה QA Engineer. החברה עוסקת בתחום התקשורת וה- Telecom אשר מפתחת מערכות תקשורת בין תחנות בסיס לרשתות סלולר בתדרים גבוהים. נותנים מענה לעיריות, ערים חכמות, חברות תקשורת. עובדים בכל העולם, רוב הלקוחות בארה"ב.70 עובדים בחברה, 60 בארץ. יש חנייה.

מה צריך:

שנה ניסיון ומעלה כ-QA Engineer.
הבנה חזקה של פרוטוקולי TCP/IP.
ניסיון בעבודה בסביבות Linux.
  • LINUX

על החברה:

חברת הייטק בתחום התקשורת וה- Telecom אשר מפתחת מערכות תקשורת בין תחנות בסיס לרשתות סלולר בתדרים גבוהים.
  • תן ביס/סיבוס

מקצוע:

מהנדס qa
מספר משרה: 88910
יותר מידע

Oracle DBA

לחברה מובילה המתמחה בפיתוח פלטפורמות Online Gaming היושבת בתל אביב דרוש/ה Oracle DBA החברה עובדת בהתאם לרגולציות ואין לה תכנים לא חוקיים! יושבים בת"א (ליד הרכבת) ועובדים רק מהמשרדים 45 עובדים, קיימים מ2005

מה צריך:

3 שנות ניסיון כDBA
ניסיון בOracle

על החברה:

חברה מובילה המתמחה בפיתוח פלטפורמות Online Gaming
  • איזון עבודה / בית
  • תן ביס/סיבוס

מקצוע:

DBA
מספר משרה: 88921
יותר מידע