נייס מערכות (nice system) נוסדה בשנת 1986 בתור חברה אשר מספקת מערכות תקשורת עבור תעשיות הביטחון והמודיעין. נייס הוקמה על ידי קבוצה של יוצאי חיל מודיעין של צהל ובשנים הראשונות לפעילות של נייס הלקוחות המרכזיים היו גופים ביטחוניים, אך עם השנים עברה נייס להציע את שירותיה גם לחברות בשוק האזרחי.

נייס מערכות מספקת טכנולוגיה מתקדמת לניתוח מידע מתוך מערכות תקשורת מגוונות כמו האינטרנט, טלפונים, וידאו ועוד. הקהל העיקרי של נייס הוא השוק האמריקאי. אחת המערכות המפורסמות של נייס היא ה- Nice SmartCenter אשר נועד לשפר את שירות הלקוחות של חברות על ידי ניתוח התקשורת בין החברה ללקוח. כמו כן, החברה מספקת לחברות המסחריות את שירותי ה- Customer Dynamics שמעניקים יכולת לחברה להגיב על ביקורת במדיה החברתית.

עבודה בנייס מערכות (nice systems)

נייס מערכות מחפשת עובדים בישראל ובעולם למשרות בתחום האדמיניסטרציה, תמיכת לקוחות, כספים, תוכנה, מהנדסים, משאבי אנוש, מערכות מידע (IS), מערכות IT, ניהול מוצר, ניהול פרויקטים, QA, מחקר ופיתוח ,משפט , ניהול, שיווק, מבצעים, תכנון ותפעול, מכירות, הכשרה ומשרות סטודנטים.

חטיבות העבודה בנייס

חברת נייס מורכבת משלוש חטיבות מרכזיות- החטיבה הארגונית, החטיבה הביטחונית והחטיבה שעוסקת במניעת הונאות. החטיבה הארגונית בנייס מספקת שירותים למגזר העסקי, החטיבה הביטחונית מעניקה שירותים לגופים בטחונים כמו הצבא והמשטרה, כמו כן נייס מספקת מערכות הגנה וביטחון לגופים כמו חברות רכבות ונמלים. לחטיבה זו נייס רכשה את הסטארט-אפ אורסנס. החטיבה השלישית אשר הוקמה בזכות רכישה של הסטרט אפ אקטימייז, מתמקדת במתן מענה למניעת הלבנת הון בשוק הפיננסי והונאות במסחר. כיום המנכל של נייס מערכות הוא זאבי ברגמן. נייס מעסיקה כ-2600 עובדים ועובדות בישראל ובעולם. נותנת שירות לכ 24,000 לקוחות ממאה חמישים מדינות. ב-2009 הכנסותיה של נייס מערכות עמדו על 589 מיליון דולר.

משרות שיכולות לעניין אותך

Senior AI Researcher

לחברת Startup המפתחת פתרון חדשני לרכישת בגדים Online דרוש/ה Senior AI Researcher. עבודה עם טכנולוגיות מתקדמות מסוג: image processing, computer vision, deep learning, ו- AI

מה צריך:

3 שנות ניסיון במחקר ופיתוח אלגוריתמים
עבודה עם מודלים מסוג: deep learning , computer vision
תואר שני- חובה

על החברה:

הטכנולוגיה של החברה מלבישה למעשה הדמיות לבוש באופן מהיר ויעיל על גבי תמונות של לקוחות ודוגמנים של מותגים גדולים ברחבי העולם.

מקצוע:

Data Scientist
מספר משרה: 86486
יותר מידע

Frontend Software Developer

לחברת Start Up בתחום ה-Fintech דרוש/ה Backend Software Developer.

מה צריך:

BSc בהנדסת תוכנה/מדעי המחשב
3 ומעלה שנות ניסיון כ-Frontend Developer
ניסיון בפיתוח ב-+Angular2
  • Angular

על החברה:

החברה מספקת פתרונות תוכנה בתחום הפיננסי-חשבונאי, מובילה את מגזר התוכנות לעסקים הקטנים והבינוניים (SMB).
מספר משרה: 86483
יותר מידע

Sys admin

לחברת הייטק המפתחת פתרון טכנולוגי לזיופי מותגים באינטרנט דרוש/ה Sys admin. הטכנולוגיה של החברה מבצעת סריקה אינטרנטית על מותג ספציפי ומוצאים את המתחזים ברמות הכי מפורטות. התפקיד הינו תפקיד שירות חוצה ארגון כפונקציה יחידה וכולל: טיפול בשרתי ומערכות של חברת אינטרנט, טיפול במשתמשים פנים ארגוניים ועוד.

מה צריך:

ניסיון של שנה ומעלה כ-Sys admin וניהול שרתים.
ניסיון בתמיכה פנים ארגונית עם ידע נרחב בתקשורת.
ניסיון בהתקנה, הפעלה ותחזוקה של:
Active directory, Exchange .
ניהול מערכת - DNS Bind.
ניסיון בכתיבת Scripting.
ניסיון צבאי-יתרון
ניסיון ב- Linux- יתרון
Firewall / Checkpoint-יתרון
  • LINUX
  • PYTHON

על החברה:

פיתחו פתרון טכנולוגי לבעיית זיופי מותגים באינטרנט. הם מגנים על המותג מפני מכירות זיופים. הטכנולוגיה מבצעת סריקה אינטרנטית על מותג ספציפי ומוצאים את המתחזים ברמות הכי מפורטות. עובדים בכמה תחומים מחסר און ליין, מובייל, רשתות חברתיות.עובדים עם לקוחות ג

מקצוע:

Win System
מספר משרה: 86480
  • השרון
  • טווח שכר 14K - 20K
  • מספר משרה: 86480
יותר מידע