נוקיה היא תאגיד בינלאומי שמקורו בפינלנד ותחום עיסוקו המרכזי הוא בייצור טלפונים סלולאריים ומערכות תשתית לרשתות סלולאריות. נוקיה היא אחת החברות החזקות בתחום הטלפונים הסלולאריים והיא מייצרת בממוצע בין 30-40 אחוז מבין כלל הטלפונים הסלולאריים שבעולם.

חברת נוקיה מובילה בשווקים של טלפונים סלולאריים בעיקר בארצות מתפתחות שם הסמארטפונים המתוחכמים של החברות המתחרות של נוקיה (אייפון, בלאקברי) עדיין לא חדרו לשווקים. בישראל הטלפונים הסלולאריים של נוקיה פופולאריים יותר משאר החברות (40% מהמשתמשים בטלפונים סלולאריים מחזיקים בטלפון סלולארי של נוקיה).

עבודה בנוקיה

מחפשי העבודה בנוקיה יכולים למצוא משרה באחת מהחטיבות העסקיות המרכזיות של נוקיה: חטיבת הטלפונים הניידים, המולטימדיה והפתרונות עסקיים, לכל אחת מחטיבות אלו ישנם יחידות אופקיות אשר פועלות בכל אחת מהחטיבות- מחלקת שיווק ולקוחות, תשתיות טכנולוגיות ותפעול תאגידי. לכל אחת מהחטיבות האלו ניתן למצוא עבודה כאשר מתפנה משרה.

מכיוון שנוקיה היא תאגיד בינלאומי ענק ניתן למצוא משרות פנויות בנוקיה גם ברחבי העולם.

רוב העבודה בנוקיה ישראל ממוקמת באזור המרכז. המשרות בנוקיה אשר לרוב מתפנות הן מגוונות בין תחומים שבה עוסקת החברה- שירות טכני, פרסום, שיווק, פיננסים, חומרה, תוכנה ואדמיניסטרציה.

 

יורוקום-נוקיה
חברת יורוקום היא המייבא הרשמי של נוקיה בישראל. חברת יורוקום תקשורת היא קבוצת תקשורת עצמאית אשר פועלת בישראל משנת 1985 ונחשבת לחברת התקשורת הפרטית הגדולה בארץ. בנוסף להיות המייבא הרשמי של נוקיה, יורוקום תקשורת מייבאת את המוצרים של המותג פנסוניק.

משרות שיכולות לעניין אותך

Product Manager

לחברה גלובלית המפתחת מוצר SaaS לייעול תהליכי רצפת הייצור דרוש\ה Product Manager! הצטרפות לחברה יציבה ומבוססת, אופציות לקידום ועבודה בטכנולוגיות מתקדמות!

מה צריך:

4 שנות ניסיון בניהול מוצר
ניסיון בניהול מוצרי תוכנה ארגוניים (B2B)
מיומנויות תקשורת והצגה מצוינות (אנגלית, עברית)
B.SC בהנדסה או תואר מקביל
10% נסיעות
  • AWS
  • Cloud
  • SAAS

על החברה:

חברה גלובאלית המפתחת תוכנה למיקסום וייעול תהליכי ייצור עבור חברות יצרניות בתחום ה-IOT. מציעה פתרון שמאפשר לנהל אופטימיזציה של מגוון תהליכים ברצפת הייצור.
מספר משרה: 87595
יותר מידע

מומחה/ית תשתיות Microsoft

לחברה מובילה בתחום הביטחוני דרוש/ה מומחה/ית תשתיות Microsoft לעבודה בתחום System, וירטואליזציה (hyperv), ניהול מערכות מחשוב מרכזיות והובלת פרויקטים תשתיתיים. הזדמנות להשתלב בחברה העוסקת בחזית הטכנולוגיה, בסביבת עבודה מודרנית ודינאמית, בשילוב עם עשייה משמעותית וייחודית.

מה צריך:

8 שנות ניסיון בעבודת hands-on ב – system בסביבת Microsoft
5 שנות ניסון ידע ובקיאות גבוהה בתשתיות דואר מרכזיות
5 שנות ניסיון בעבודה עם מערכת SCCM כולל יצירת משימות הפצה, בקרה ועדכוני אבטחה בשרתים.
Troubleshooting ברמה גבוהה
שנתיים ניסיון בפתרון אבטחה והגנה GPO, AV

על החברה:

חברה תעשייתית יצרנית בתחום הולכת מים ומגופים
מיקום: מחוז חיפה

מקצוע:

Win System
מספר משרה: 87598
  • השרון
  • טווח שכר 20K - 25K
  • מספר משרה: 87598
יותר מידע

Lead Automation Engineer

לחברת סטארט אפ בתחום הHR דרוש\ה Lead Automation Engineer החברה עוסקת בפיתוח מערכת המרכזת משרות בחברות על פי תחומים ומאפשרת למועמדים להתראיין במגוון חברות.

מה צריך:

שנתיים ניסיון בפיתוח אוטומציה.
ניסיון בבדיקת לצד ה-Frontend.
ניסיון בתהליכי CI/CD.
שימוש בכלי ניהול קוד כגון Git ו-Github.
ניסיון בעבודה בסביבת AWS/Azure/Google Cloud.
מיומנויות תקשורת מצוינות באנגלית - בעל פה ובכתב.
  • AWS
  • Cloud

על החברה:

חברת סטארט אפ בתחום הHR.
מפתחים מערכת שמרכזת משרות בחברות ע"פ תחומים,VC ומאפשרת למועמדים להתראיין במגוון חברות.
מספר משרה: 87594
יותר מידע