מיקום: ראש העין
מספר עובדים: כ-250 עובדים

חברת Perfecto (לשעבר Perfecto Mobile) היא חברת סטארט-אפ שהוקמה בשנת 2007 ע"י יניב ויורם מזרחי וממוקמת בראש העין.

בחברה עובדים כ-180 איש כשמתוכם 75 נמצאים בישראל, במשרדי החברה בראש העין. חברת פרפקטו פיתחה מערכת תוכנה המאפשרת לבצע בדיקות תוכנה לאפליקציות סלולר מרחוק, בדגש על חווית המשתמש. התוכנה מאפשרת ללקוחות לבדוק איך האפליקציה שלהם עובדת על שלל מכשירי סמארטפון, בשלל סביבות, או דרך מספר מפעילות סלולר ברחבי העולם, ולדמות תרחישים רבים של "משתמשים" פוטנציאלים.

למה כדאי לחפש עבודה בחברת Perfecto

עד כה גייסה Perfecto כ-55 מיליון דולר, והגדילה את הכנסותיה מ-15 מליון דולר ל-30 מליון דולר בשנה. בין לקוחותיה נמנות חברות ענק כמו T-Mobile, ורייזון, לצד 1,500 הלקוחות האחרים של החברה. נתונים כלכליים אלו, לצד האמון שנותנות בחברה חברות מובייל ענקיות, מעידים על כך שלחברה יש יציבות כלכלית, והסיכוי לגלי פיטורין קטן.

חברת Perfecto חנכה מרכז נתונים ובדיקות חדש באריזונה שבארה"ב, כמו גם משרדים בגרמניה, מקסיקו, שוויץ, אנגליה, צרפת וקנדה, כך שהאפשרות למשרת Relocation למדינות אלו קיימת למי שמעוניין בכך. החברה הצהירה שבכוונתה לגייס כוח אדם נוסף, על מנת להגדיל את מספר עובדיה מ-180 כיום ל-250 עד אמצע שנת 2015. כ-25 מהעובדים האלו צפויים להיות מגוייסים פה בישראל, והשאר בארה"ב ואירופה.

משרות שיכולות לעניין אותך

Full Stack Developer

לחברת Start-Up המפתחת פלטפורמה מבוססת AI שיודעת לחזות את הטרנד הבא בתחום המזון והמשקאות דרוש/ה Backend Developer. הפלטפורמה מנטרת DATA בכמויות גדולות, סורקת תפריטים של מסעדות, רשתות חברתיות, בלוגים ומייצרת מודל חיזוי מתמטי. המוצר כבר רץ ולחברה לקוחות גדולים ומשלמים. חברה יציבה אך בצמיחה, עם 55 עובדים - יושבים בת"א ועובדים היברידי. במסגרת התפקיד: פיתוח בNodeJS וAngular

מה צריך:

3 שנות ניסיון בNodeJS
ניסיון בAngular / React/ Vue
ניסיון בעבודה בסביבת ענן
  • Angular

על החברה:

חברת סטארט אפ, מפתחת פלטפורמה מבוססת AI שיודעת לחזות את הטרנד הבא בתחום המזון והמשקאות. תעשיה: AI
מספר משרה: 87810
יותר מידע

Backend Developer

לחברת Start-Up המפתחת פלטפורמה מבוססת AI שיודעת לחזות את הטרנד הבא בתחום המזון והמשקאות דרוש/ה Backend Developer. הפלטפורמה מנטרת DATA בכמויות גדולות, סורקת תפריטים של מסעדות, רשתות חברתיות, בלוגים ומייצרת מודל חיזוי מתמטי. המוצר כבר רץ ולחברה לקוחות גדולים ומשלמים. חברה יציבה אך בצמיחה, עם 55 עובדים - יושבים בת"א ועובדים היברידי.

מה צריך:

3 שנות ניסיון בNodeJS
ניסיון בעבודה בסביבת ענן
אוהב/ת לעבוד בצוות
  • AWS

על החברה:

חברת סטארט אפ, מפתחת פלטפורמה מבוססת AI שיודעת לחזות את הטרנד הבא בתחום המזון והמשקאות. תעשיה: AI
מספר משרה: 87806
יותר מידע

Software Manager

לחברה המפתחת דור חדש של מדפסות תלת מימד דרוש/ה Software Manager. הטכנולוגיה של החברה מאפשרת ייצור של עיצובים הבלתי ניתנים להשגה כיום ויוצרת אלטרנטיבה ידידותית לסביבה לשיטות ייצור מסורתיות רבות. במסגרת התפקיד: ניהול של 5 חברי צוות ופיתוח ב#Cבאחוז HO נמוך. כ-30 עובדים, יושבים במודיעין.

מה צריך:

5 שנות ניסיון בפיתוח
3 שנות ניסיון בניהול צוות Multi-Disciplinary
  • C#

על החברה:

מפתחים דור חדש של מדפסות תלת מימד, טכנולוגיה של הדפסה על שבבים תעשיה: Robotics
מספר משרה: 87803
יותר מידע