מיקום: הרצליה
מספר עובדים: כ-20 עובדים

חברת Pixie הוקמה בשנת 2012 ע"י אמיר בסן אשכנזי. בסן, גרופי של להקת ה-Pixies, בחר לקרוא לחברה שלו על שם הלהקה, גם בגלל חיבתו לשיריה, וגם בגלל שבהופעה של הפיקסיז פגש את אשתו, לפני שני עשורים לערך.

משרדי החברה ממוקמים בהרצליה, והחברה מעסיקה כ-30 עובדים בישראל ובקליפורניה. חברת פיקסי פיתחה מוצר מתחום ה-"Location of Things", כלומר, איכון ומציאת חפצים בעולם האמיתי. אם אתם נמנים על אלו ששואלים בזעם בכל פעם מחדש "מי ראה את השלט של הטלוויזיה למען השם?!", אזי המוצר של Pixie הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. החברה ייצרה תגיות קטנות בגודל של מטבע 5 שקלים, שנצמדות לכל מה שתבחרו להצמיד אותן אליו, ומשדרות לסמרטפון שלכם אות "אני פההההה". התגיות עובדות על תדר Bluetooth, ומלבד לשדר לסמארטפון על מיקומן, הן גם מסוגלות לשמש תמסורת אחת לשניה, ככה אם תגית אחת נמצאת מחוץ לטווח הסמארטפון שלכם, תגית אחרת, שנמצאת בין התגית הראשונה לסמארטפון, תעביר את האות של התגית הרחוקה אליכם. הסוללה על התגית מספיקה ל-18 חודשי שידור, או אז, צריך לרכוש תגית חדשה.

למה כדאי לחפש עבודה בחברת Pixie

החברה ממוקמת במרכז הארץ, כלומר רלוונטית למרביתם של עובדי ההייטק בישראל, המחפשים לעבוד קרוב לבית. החברה היא צעירה ומשפחתית, ומתאימה מאוד למי שמחפש לעבודה בחברות סטארט-אפ עם אווירה שכזו. הטכנולוגיה של חברת Pixie היא מעניינת, ומאפשרת לכם לקבל ניסיון בתחום ה-Location of Things, שאפשר רק לשער שהוא ילך ויתרחב ככל שיחלוף הזמן.

משרות שיכולות לעניין אותך

מפתח /ת JAVA

לחברת סטארט אפ בתחום הסייבר דרוש/ה מפתח /ת JAVA מנוסה. החברה פיתחה כלי שמאפשר מנהלים בארגון לראות את מצב הסייבר הארגוני בהתאם לכלי האבטחה שקיימים אצלם. הזדמנות להצטרף לחברה מדהימה בצמיחה ולהיות בורג חשוב במערכת !

מה צריך:

ידע ב JAVA.
ידע ב SQL ובכתיבת שאילתות מורכבות.
ניסיון ב אינטגרציה בין מערכות (SOAP, REST)יתרון
הכרות עם מערכות אבטחה- יתרון.
ידע בכתיבת סקריפטים ב סביבת Microsoft ו-Linux יתרון.
הכרות עם power shell ולפחות אחת מהשפות הבאות PHP, Python. יתרון

על החברה:

חברת סטארט אפ בתחום הסייבר. פיתחו כלי שמאפשר למנהלים בארגון לראות את מצב הסייבר הארגוני בהתאם לכלי האבטחה שקיימים אצלם. תעשיה: אבטחת מידע וסייבר
  • איזון עבודה / בית

מקצוע:

מתכנת Java
מספר משרה: 79247
  • השרון
  • טווח שכר 25K - 30K
  • מספר משרה: 79247
יותר מידע

Senior Software Engineer

לחברת סטארט-אפ בתחום הרכבים האוטונומיים דרוש/ה Senior Software Engineer. במסגרת התפקיד עיצוב ופיתוח מערכות החברה, מעורבות בבדיקות תוך עבודה צמודה לצוותי המוצר והאלגוריתמים.

מה צריך:

BSC במדעי המחשב/חשמל/אלקטרוניקה
לפחות שנתיים בפיתוח ב-Java
ניסיון בעבודה בסביבת ענן - יתרון
ניסיון בעבודה עם כלי Devops ומערכות מבוזרות- יתרון משמעותי
ניסיון בעבודה עם geo spatial data - יתרון משמעותי
  • LINUX

על החברה:

חברת סטארט-אפ מבוססת המפתחת טכנולוגיה בתחום הרכב האוטונומי, המערכת לומדת את הכביש על ידי איסוף DATA ויכולה למפות אותו מבחינת בורות, שיפועים, סיבובים, כתמים ועוד
מבוססת חישה להרגיש את הכביש.
סגרו עם חברת פורש העולמית גם משקיעים אסטרסגים וגם שותפים. תעשיה: Automotive

מקצוע:

מתכנת Java
מספר משרה: 79243
יותר מידע

Algorithms Engineer

לחברת סטארט-אפ בתחום הרכב האוטונומי דרוש/ה Algorithms Engineer. במסגרת התפקיד הובלה של הצוות, פיתוח ומימוש אלגוריתמים בתחום עיבוד אותות, עבודה עם טכנולוגיות מתקדמות. הזדמנות להשתלב בתפקיד רחב בעל משמעות אדירה!

מה צריך:

תואר ראשון במדעי המחשב או אלקטרוניקה
לפחות שנתיים בפיתוח אלגוריתמים בתחום עיבוד אותות.
תואר שני - יתרון
רקע/ניסיון עם Machine learning - יתרון
מוטיבציה גבוהה ויכולת טובה בעבודה צוות

על החברה:

חברת סטארט-אפ מבוססת המפתחת טכנולוגיה בתחום הרכב האוטונומי, המערכת לומדת את הכביש על ידי איסוף DATA ויכולה למפות אותו מבחינת בורות, שיפועים, סיבובים, כתמים ועוד
מבוססת חישה להרגיש את הכביש.
סגרו עם חברת פורש העולמית גם משקיעים אסטרסגים וגם שותפים. תעשיה: Automotive

מקצוע:

Data Scientist
מספר משרה: 79235
יותר מידע