מיקום: הרצליה
מספר עובדים: כ-20 עובדים

חברת Pixie הוקמה בשנת 2012 ע"י אמיר בסן אשכנזי. בסן, גרופי של להקת ה-Pixies, בחר לקרוא לחברה שלו על שם הלהקה, גם בגלל חיבתו לשיריה, וגם בגלל שבהופעה של הפיקסיז פגש את אשתו, לפני שני עשורים לערך.

משרדי החברה ממוקמים בהרצליה, והחברה מעסיקה כ-30 עובדים בישראל ובקליפורניה. חברת פיקסי פיתחה מוצר מתחום ה-"Location of Things", כלומר, איכון ומציאת חפצים בעולם האמיתי. אם אתם נמנים על אלו ששואלים בזעם בכל פעם מחדש "מי ראה את השלט של הטלוויזיה למען השם?!", אזי המוצר של Pixie הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. החברה ייצרה תגיות קטנות בגודל של מטבע 5 שקלים, שנצמדות לכל מה שתבחרו להצמיד אותן אליו, ומשדרות לסמרטפון שלכם אות "אני פההההה". התגיות עובדות על תדר Bluetooth, ומלבד לשדר לסמארטפון על מיקומן, הן גם מסוגלות לשמש תמסורת אחת לשניה, ככה אם תגית אחת נמצאת מחוץ לטווח הסמארטפון שלכם, תגית אחרת, שנמצאת בין התגית הראשונה לסמארטפון, תעביר את האות של התגית הרחוקה אליכם. הסוללה על התגית מספיקה ל-18 חודשי שידור, או אז, צריך לרכוש תגית חדשה.

למה כדאי לחפש עבודה בחברת Pixie

החברה ממוקמת במרכז הארץ, כלומר רלוונטית למרביתם של עובדי ההייטק בישראל, המחפשים לעבוד קרוב לבית. החברה היא צעירה ומשפחתית, ומתאימה מאוד למי שמחפש לעבודה בחברות סטארט-אפ עם אווירה שכזו. הטכנולוגיה של חברת Pixie היא מעניינת, ומאפשרת לכם לקבל ניסיון בתחום ה-Location of Things, שאפשר רק לשער שהוא ילך ויתרחב ככל שיחלוף הזמן.

משרות שיכולות לעניין אותך

Senior Frontend Developer

חברת Start Up מעולה המפתחת מערכת מבוססת AI, המדמה עין אנושית ומסייעת בכך לתהליכי בדיקות. במסגרת התפקיד, עבודה בצוות של 4 מפתחים, פיתוח מוצר החברה - כלי עבור מפתחים ואנשי אוטומציה שמייעל ומקצר תהליך פיתוח. הוא מאפשר ביצוע של בדיקות קוד ui בצורה יעילה ומהירה. בארץ 45 עובדים, וסה"כ 100 עובדים (גלובאלית- ארה"ב). יושבים באיזור המרכז, קו רכבת, עובדים הברידי.

מה צריך:

B.Sc. או M.Sc. במדעי המחשב או תחום הנדסי קשור מאוניברסיטה מוכרת או מכללה מובילה.
5 שנות ניסיון בתכנות,ידע חזק ב-JavaScript - חובה

על החברה:

חברת היי-טק המפתחת פלטפורמה לבדיקות ויזואליות לאפליקציות בטכנולוגיית ראייה קוגנטיבית.
מספר משרה: 90507
יותר מידע

Software Team Lead

לחברת Startup המפתחת פתרון מיקום מדויק ואמין, בזמן אמת לא מבוסס GPS דרוש/ה Software Team Lead. התפקיד כולל הובלת צוות של 2 מפתחים ועבודת HO ב-++C על מערכות Embedded. משרדי החברה ממוקמים בירושלים.

מה צריך:

4 שנות ניסיון פיתוח ב-++C
ניסיון עם מערכות Embedded.
ניסיון בעובדה עם Linux
ניסיון ניהולי או הובלה טכנולוגית
עבודה עם כלים של Nvidia (Jetson\Xavier\Orin)
  • C++

על החברה:

חברת סטארט-אפ המפתחת פתרון מיקום מדויק ואמין, בזמן אמת לא מבוסס GPS.
מיועד עבור עולם הכלים ההנדסיים באתרי בנייה, מכרות. מתבסס על אלגוריתמיקה מתקדמת Deep Learning ו-Computer Vision. תעשיה: Automotive
  • לאחר גיוס הון
מספר משרה: 90505
יותר מידע

Backend Engineering Team Lead

חברת סטארט אפ בתחום Fintech, מפתחת פלטפורמת SAAS עבור עסקים שמוכרים אונליין. הפלטפורמה מאפשרת אוטומציה של החזרים כספיים ושומרת על הרווחיות של העסקים. הפלטפורמה עוזרת להציל "כסף אבוד". במסגרת התפקיד הובלת צוות אינטימי בעל השפעה, ועבודת HO בטכנולוגיות בNode בJavaScript/TypeScript עם טכנולוגיות מתקדמות! אחרי Seed של 14 מיליון דולר, כ80 עובדים, נותנים אופציות ותנאים מעולים. משרדי החברה נמצאים באזור השפלה ליד הרכבת, משלבים יומיים מהבית.

מה צריך:

5 שנות ניסיון עם JavaScript/TypeScript and NodeJS
ניסיון ניהולי
ניסיון עבודה עם Microservices
ניסיון עבודה עם Databases
ניסיון עבודה עם Cloud- AWS יתרון
  • Node.js

על החברה:

19/09/2023 חברת סטארט אפ בתחום הפינטק. תעשיה: Fintech
  • שעות גמישות
  • לאחר גיוס הון
מספר משרה: 90504
יותר מידע