מיקום: מתחם הייטק יקנעם
מספר עובדים: כ-30 עובדים

חברת Ramon Chips היא חברה לפיתוח מוצרי חומרה הממוקמת ביקנעם שהוקמה ב-2004, ומנוהלת על ידי פרופ' רן גינוסר. החברה מתמחה בפיתוח רכיבי ASIC בעלי עמידות לקרינה.

העמידות הזו מאפשרת לשבץ את הרכיבים הללו, במכשירים המוצבים על גבי לווייני צילום ותקשורת, מאחר שהללו נחשפים בתדירות לקרינה, והמכשירים על גביהם ניזוקים בשל כך. חברת רמון עובדת במתכונת Fabless, כלומר, אחראית על שלבי העיצוב, השיווק, המכירה וההטמעה של השבבים, על לא על הייצור שלהם (Fabrication), שנעשה במיקור חוץ.

למה כדאי לחפש עבודה בחברת Ramon Chips

מבחינה טכנולוגית, מדובר בחברה שנמצאת בחוד החנית של פיתוח השבבים. מנהל החברה, פרופ' גנוסר, הוא גם מנהל המרכז למחקרי VLSI בטכניון, והפיתוח המרכזי של החברה, מעבד בעל 64 ליבות, שעדיין נמצא בשלבי פיתוח, מבוסס על הידע שפיתח גנוסר.

החברה ממוקמת במתחם ההייטק ביקנעם, איזור שנהנה מגישה נוחה, כביש מהיר, ותחבורה ציבורית אל המתחם וממנו (הגם שבתוך המתחם יתכן שקשה יותר להתנייד). במתחם גם אין בעיות חניה, המוכרות מאוד לתושבי גוש דן, מה שהופך את ההגעה לשם עם רכב לפשוטה.

לבסוף אנקדוטה - החברה קרויה על שם האסטרונאוט הישראלי הראשון (והיחיד, עד כה), אילן רמון. באתר חיל האוויר ניתן לקרוא ראיון עם מנהל החברה.

משרות שיכולות לעניין אותך

Product Marketing Manager

לחברת סטארט-אפ מצליחה אשר פיתחה מערכת תקשורת אלחוטית בעולמות המסחר האלגוריתמי דרוש/ה Product Marketing Manager לצוות השיווק, למשרה הכוללת אחריות על ניהול מוצר באוריינטציית Marketing: הובלת מחזור חיי המוצר מהגדרת אסטרטגיית המוצר, ניהול Roadmap ומעקב אחר שימוש לקוחות במוצר החברה. כמו כן הבנה וייצוג דרישות הלקוח למוצר, ביצוע customer success reviews, כתיבת דרישות מוצר (MRDs and PRDs) ואחריות על מיצוב המוצר בשוק ושיווקו. עבודה בממשקים עם צוותי פיתוח ומנהלי מוצר, כפיפות ל- VP Marketing.

מה צריך:

4 שנות ניסיון כ- Product Manager
ניסיון עם מוצרי טלקומוניקציה / מוצרים בעולמות ה- Fintech
רקע טכני חזק בתוכנה
אנגלית שוטפת
אוריינטציית customer-facing

על החברה:

סטארט-אפ אשר פיתח מערכת תקשורת אלחוטית בעולמות המסחר האלגוריתמי, מוצר מבוסס חומרה-תוכנה. תעשיה: Fintech
  • לאחר גיוס הון
מספר משרה: 88941
יותר מידע

(Senior) Python Developer

חברת Start Up עם ערך מוסף (תמיכה בכדור הארץ) המפתחת תוכנה שיודעת לאבחן את טריות המזון. התוכנה מזהה את איכות הפירות והירקות ע"פ מצלמות מ2 סוגים. המצלמות מזהות ע"פ צבע, קוטר,איכות פנימית-ריקבון,כמות סוכר וכו'..

מה צריך:

Bs.c מדעי המחשב
5 שנות ניסיון בפיתוח Backend,
שנתיים ניסיון ב- Python
ניסיון עם ספריות מדעיות - scikit, numpy, pandas
יתרון: Containers, real-time, פעולות github ו-OpenCV.
יתרון: ניסיון בהפקה עם Jetston ו/או Deepstream
  • AWS
  • Cloud
  • SAAS

על החברה:

חברת סטארט אפ ,מפתחים תוכנה שיודעת לאבחן את טריות המזון.
מספר משרה: 88913
יותר מידע

PHY System Engineer

לחברת הייטק מצליחה באזור המרכז דרוש\ה System Engineer. החברה עוסקת בתחום התקשורת וה- Telecom אשר מפתחת מערכות תקשורת בין תחנות בסיס לרשתות סלולר בתדרים גבוהים. נותנים מענה לעיריות,ערים חכמות,חברות תקשורת.עובדים בכל העולם, רוב הלקוחות בארה"ב.70 עובדים בחברה, 60 בארץ. יש חנייה.

מה צריך:

3 שנות ניסיון כ- System Engineer.
ניסיון קודם בתחום מערכות מבוססות RF.
ניסיון וידע ב-WIFI, WIMAX, WIGIG, או פרוטוקולי תקשורת אלחוטיים אחרים.
B.Sc. בהנדסת אלקטרוניקה, בוגר אוניברסיטה מרכזית, M.Sc. מהווה יתרון.
ניסיון עם Linux- יתרון.

על החברה:

חברת הייטק בתחום התקשורת וה- Telecom אשר מפתחת מערכות תקשורת בין תחנות בסיס לרשתות סלולר בתדרים גבוהים.
  • תן ביס/סיבוס
מספר משרה: 88915
יותר מידע