מיקום: מתחם הייטק יקנעם
מספר עובדים: כ-30 עובדים

חברת Ramon Chips היא חברה לפיתוח מוצרי חומרה הממוקמת ביקנעם שהוקמה ב-2004, ומנוהלת על ידי פרופ' רן גינוסר. החברה מתמחה בפיתוח רכיבי ASIC בעלי עמידות לקרינה.

העמידות הזו מאפשרת לשבץ את הרכיבים הללו, במכשירים המוצבים על גבי לווייני צילום ותקשורת, מאחר שהללו נחשפים בתדירות לקרינה, והמכשירים על גביהם ניזוקים בשל כך. חברת רמון עובדת במתכונת Fabless, כלומר, אחראית על שלבי העיצוב, השיווק, המכירה וההטמעה של השבבים, על לא על הייצור שלהם (Fabrication), שנעשה במיקור חוץ.

למה כדאי לחפש עבודה בחברת Ramon Chips

מבחינה טכנולוגית, מדובר בחברה שנמצאת בחוד החנית של פיתוח השבבים. מנהל החברה, פרופ' גנוסר, הוא גם מנהל המרכז למחקרי VLSI בטכניון, והפיתוח המרכזי של החברה, מעבד בעל 64 ליבות, שעדיין נמצא בשלבי פיתוח, מבוסס על הידע שפיתח גנוסר.

החברה ממוקמת במתחם ההייטק ביקנעם, איזור שנהנה מגישה נוחה, כביש מהיר, ותחבורה ציבורית אל המתחם וממנו (הגם שבתוך המתחם יתכן שקשה יותר להתנייד). במתחם גם אין בעיות חניה, המוכרות מאוד לתושבי גוש דן, מה שהופך את ההגעה לשם עם רכב לפשוטה.

לבסוף אנקדוטה - החברה קרויה על שם האסטרונאוט הישראלי הראשון (והיחיד, עד כה), אילן רמון. באתר חיל האוויר ניתן לקרוא ראיון עם מנהל החברה.

משרות שיכולות לעניין אותך

Analog Designer / Team Lead

לחברת Start-Up גלובאלית מצליחה שמפתחת צ'יפים מתקדמים לתקשורת מהירה אשר משמשים דאטה סנטרים גדולים דרוש/ה Analog Designer / Team Lead למשרה הכוללת פיתוח ADC/DAC עבור optical communication.

מה צריך:

BSc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
5 ומעלה שנות ניסיון עם analog circuits
ניסיון עם Analog-Digital converters
ניסיון עם FIN FET technology design
ניסיון עם High speed, Low power
ניסיון עם SerDes design
ניסיון ב- full post layout implementation
הבנה ב- high speed low noise layout requirements
ניסיון עם tape-out procedures

על החברה:

חברת סטארט אפ , מפתחים צ'יפ המאפשר תקשורת מהירה .

מקצוע:

Chip Designer
מספר משרה: 90146
יותר מידע

Electro-Optic System Integration Team Leader

לחברת Start-Up מצליחה מעולם ה- Automotive וה- Smart Mobility, אשר פיתחה פלטפורמת חישה מבוססת אינפרה-אדום דרוש/ה Electro-Optic System Integration Team Leader. במסגרת התפקיד ניהול צוות System Integration (4) אשר מוביל את ה- assembly, bring up ו- optimization של מערכות electro-optic מולטידיסציפלינאריות של החברה. עבודה בממשקים עם צוותי חומרה/תוכנה/מכניקה/אופטיקה ולייזרים. הגדרת תהליכי האיטגרציה מ- subsystems ועד ל- full system performance. הגדרה והובלת תהליכי עבודה יעילים ומתודולוגיים בתוך הצוות ומחוצה לו והובלת העברת המערכות ללקוחות החברה יחד עם מחלקת ה- business.

מה צריך:

BSc בחשמל ואלקטרוניקה / פיזיקה
3 שנות ניסיון בפיתוח ומדידה של מערכות optoelectronics
שנתיים ומעלה ניסיון כ- Team Leader
ניסיון מעשי והבנה מעמיקה עם מערכות אלקטרו-אופטיות
אנגלית שוטפת

על החברה:

חברת סטארט אפ שפיתחה מצלמת אינפרה-אדום זעירה שמסוגלת לזהות מכשולים עבור כלי רכבים חכמים ואוטונומיים ו- Beyond אוטומוטיב. תעשיה: Automotive
מספר משרה: 90143
יותר מידע

Computer Vision Software Engineer Advanced R&D 2980

לחברה המפתחת מכשור מולטידיסיפלינרי בתחום הרפואי, החברה מפתחת מכשור שמספק מיפוי תלת מימד של הלב למטרת זיהוי מוקד המייצר הפרעות קצב דרוש/ה Computer Vision Software Engineer.

מה צריך:

5 שנות ניסיון בפיתוח אלגוריתמים
ניסיון עם Computer Vision
תואר Bsc רלוונטי
תואר Msc יתרון

על החברה:

חברה המפתחת מכשור מולטידיסיפלינרי בתחום הרפואי, החברה מפתחת מכשור
שמספק מיפוי תלת מימד של הלב למטרת זיהוי מוקד המייצר הפרעות קצב.
  • לאחר גיוס הון

מקצוע:

Data Scientist
מספר משרה: 90147
יותר מידע