מיקום: רעננה
מספר עובדים: כ-800 עובדים

חברת SAP היא ספקית התוכנה הארגונית (ERP) הגדולה בעולם. מטה החברה נמצא בוולדארף שבגרמניה ויש לה משרדים בכ-130 מדינות. לחברה 82,000 לקוחות בכל העולם (החל מחברות קטנות ובינוניות ועד לחברות ולארגונים הגדולים ביותר בעולם). החברה נוסדה כבר בשנת 1972, ע"י מספר עובדי IBM גרמנים: קלאוס וורנראות'ר, הקטור הנס וורנר, קלאוס צירה, דייטמר הופ והאסו. כיום SAP היא חברת התוכנה הגדולה באירופה ואחת מחברות התוכנה הגדולות ביותר בעולם.

SAP מתמחה בפיתוח תוכנות בתחום הפורטל ארגוני, שמאפשרות למשתמשים הפנימיים והחיצוניים גישה לכל מערכות המידע והאפליקציות הארגוניות, תוך כדי שמירה על אבטחה והרשאות. היתרון של המערכות מתאפשר באמצעות קישור בין מאגרי הנתונים כך המידע המוצג למשתמש שקוף למקורות המידע אך שימושי לצרכיו.

המערכות של SAP משמשות פונקציות שונות ומגוונות בארגונים, באמצעות מודולים שונים יעודיים לכל נושא. בין הפונקציות הארגוניות שמשתמשות ב-SAP: מחלקות פיננסיות וחשבונאיות, מחלקות מש"א וכ"א, מחלקות ייצור, רכש, מכירות והפצה, פרויקטים, תחזוקה, איכות ועוד.
המערכות של SAP ניתנות להתאמה אישית עבור כל ארגון ועבור כל משתמש במערכת.
SAP רכשה חברה ישראלית, בשם מנהל, שאפשרה לה להכניס מוצר שייתן פתרון לעסקים קטנים ובינוניים, ולא רק לארגונים גדולים וחברות ענק.

חברת SAP ישראל אחראית על המערך העסקי של החברה בישראל. החברה מספקת פתרונות ללקוחות הישראליים ומאפשרת תמיכה.
במקביל, קיים בישראל מרכז מו"פ של SAP (SAP labs Israel) שהוא חלק ממערך הפיתוח של החברה. מרכז הפיתוח נמצא ברעננה ובכרמיאל ומונה כ-700 עובדים.
בנוסף, סאפ הקימה קרן השקעות מטעמה בישראל (SAP ventures) שביצעה השקעות בחברות מצליחות כדוגמת zend, Kaltura והשקיעה גם ב-Interwise שנרכשו ע"י AT&T וב-scaleio שנרכשו ע"י EMC, שניהם אקזיטים מצליחים ביותר של השנים האחרונות.

בתקופה האחרונה SAP מפרסמת הכרזות שונות שמצביעות על כיוון להפיכתה לחברה שמספקת שירותים בענן.

למה כדאי לחפש עבודה ב- SAP

ישנם יתרונות רבים בעבודה בחברה כמו SAP:
מדובר על חברה בינ"ל מובילה, שהיא מהשולטות בתחום. על כן, מדובר על חברה יציבה כלכלית, רווחית מאוד ומכאן שהסבירות ליציבות בעבודה היא גדולה. בגלל שמדובר על חברה גדולה בעלת מאות עובדים רק בישראל, ישנן אופציות התפתחות גדולות בחברה, החל מקידום אורכי ובניית קריירה, ועד לקידום או שינויים רוחביים לעובדים מתאימים שרוצים לעשות שינוי.

משרות שיכולות לעניין אותך

Senior Frontend Developer

לחברת Start-Up מצליחה המפתחת פלטפורמת אונליין להדרכת עובדים וספקים דרוש/ה Senior Frontend Developer. הפלטפורמה של החברה מנהלת את כל תהליך פיתוח העובד במקום אחד. היא עובדת עם מעל ל -1000 קואצ'רים ומנטורים ועם לקוחות משלמים! יושבים בת"א (קו רכבת) ונדרשת הגעה למשרד רק ביום שני (פעם בשבוע).

מה צריך:

5 שנות ניסיון בפיתוח לצד ה- Client
ניסיון של לפחות שנתיים ב- Angular2+
ניסיון בעבודה בסביבת Cloud
  • Angular

על החברה:

מפתחת פלטפורמת אונליין המחברת בין עובדים למנטורים, מאמנים, מומחי תוכן ומנחי קבוצות מובילים בתחומם.
  • לאחר גיוס הון
מספר משרה: 88827
יותר מידע

Big Data Team Leader

מדובר בחברה טכנולוגית ותיקה ויציבה המנתחת התנהגות צרכנית של לקוחות על ידי בינה מלאכותית יושבים במרכז הארץ ועובדים פעמיים בשבוע מהמשרדים (בשני ושלישי) קיימים 20 שנה, מונים כ-70 עובדים בארץ ועוד 10 בחו"ל יש להם לקוחות גדולים בארץ ובעולם. יש חדר כושר, נותנים אופציות, תן ביס, קרן השתלמות ויום מחלה מהיום הראשון התפקיד כולל ניהול 4-5 עובדים ו30% HO

מה צריך:

3 שנות ניסיון בניהול צוות
3 שנות ניסיון בSpark
4 שנות ניסיון בSQL וBig Data
7 שנות ניסיון בפיתוח
ניסיון עם Python
ניסיון בעבודה בסביבת ענן
  • AWS
  • Cloud

על החברה:

חברה טכנולוגית, מובילה עושה פרסונליזציה לקופונים של מועדוני לקוחות בתחום הריטייל.
  • תן ביס/סיבוס

מקצוע:

Data Analyst
מספר משרה: 88820
  • השרון
  • טווח שכר 35K - 40K
  • מספר משרה: 88820
יותר מידע

IT Manager

לחברת Startup המפתחת פלטפורמה לניתוח קבצי לוג בעזרת אלגוריתם דרוש/ה IT Manager באמצעות הפלטפורמה ניתן לזהות תקלות תוכנה באופן אוטומטי, להתריע עליהן בזמן אמת ולספק ללקוחות את ניתוח התקלה שכולל מספר לוגים בודדים. המשרה כוללת הובלה מתן שירותי IT בחברה בארץ ובחו"ל יש להם כבר 1500 לקוחות משלמים שביניהן חברות ענק מוכרות בעולם. יושבים בתל אביב קו רכבת - משלבים עבודה מהבית.

מה צריך:

שנתיים ניסיון כמנהל/ת IT
ניסיון בעבודה עם OKTA
עבודה עם מערכות Google
ניסיון עם מערכות JAMF- יתרון

על החברה:

חברת סטארט אפ שפיתחה פלטפורמה לניתוח קבצי לוג בעזרת אלגוריתם. באמצעות הפלטפורמה ניתן לזהות תקלות תוכנה באופן אוטומטי, להתריע עליהן בזמן אמת, ולספק ללקוחות את ניתוח התקלה שכולל מספר לוגים בודדים.

מקצוע:

Win System
מספר משרה: 88788
יותר מידע