האם אתה מעסיק? לחץ כאן

סגור הודעה זו

אודות דיאלוג

דיאלוג היא חברת השמה למקצועות ההייטק וטכנולוגיה

חברת דיאלוג – השמה להייטק, היא חברת השמה המתמחה בהשמת עובדים ממקצועות טכנולוגיים. החברה הוקמה בשנת 1997, והיא בניהולה של המנכ"לית, טל טרוסמן. פעילותה של חברת ההשמה דיאלוג, מתפרשת על פני כל הארץ. בין לקוחותינו ניתן למצוא סטארט-אפים, חברות קטנות ובינוניות, חברות ענק ישראליות או בינלאומיות, חברות ממשלתיות וביטחוניות, אך גם חברות תעשייתיות.

השמה לעובדים טכנולוגיים:

  • מהנדסי תוכנה – מפתחי תוכנה בכל שפות הפיתוח (Java, C#, C++, PHP, Ruby, Python...), לכל סביבות הפיתוח, במגוון נרחב של מוצרים. כמו כן מנהלי צוותים, מנהלי תחום, אנשי Pre-Sale ו-Post-Sale, ומנהלי R&D.
  • מהנדסי חומרה – מפתחי חומרה לכל סוגי מוצרי החומרה (שבבים, לוחות, מעבדים, RF, מערכות משולבות), בכל שכבות הייצור, על כל שלבי הפיתוח. כמו כן מנהלי צוותים, מנהלי תחום, אנשי Pre-Sale ו-Post-Sale, ומנהלי R&D.
  • מנהלי תשתיות – מנהלי רשתות (Windows / Linux / UNIX) מרובות משתמשים, ניהול שרתים וירטואלים, DevOps, חומות אש וכו'. כמו כן טכנאי PC, מומחי אבטחת מידע ואחרים.
  • מנהלי תקשורת – אנשי ניהול ופרישת רשתות תקשורת (פנימיות, חיצוניות, טלפוניה, אלחוטיות וכו') עם ציוד והסמכות מהנפוצים בשוק (סיסקו).
  • מנהלי מערכות מידע – אנשי ניהול, הקמה, תחזוק, אפיון, הטמעה ופיתוח של מערכות מידע וכל הקשור אליהן. כמו כן, אנשי DBA אפליקטיבי וישומי, אנשי BI ו-Big Data, מומחי SQL-Servers ואחרים.
  • מהנדסי בדיקות איכות (QA) – מהנדסים לכל סוגי הבדיקות (ידניות, אוטומטיות, פיתוח כלי בדיקה), על מגוון מוצרים (תוכנה, חומרה, מערכות מידע, אינטרנט וכו') מהנדסי אוטומציה, מנהל/ת QA, ר"צ אוטומציה ועוד.
  • מהנדסים מתחום המחקר – מהנדסים עם ידע באלגוריתמים, אלקטרואופטיקה, עיבוד תמונה ואותות, וסמיקונדוקטורים. CTO, מהנדס/ת אלגוריתמים, פיזיקאי/ת, מנתח/ת מערכות, סמנכ"ל/ית פיתוח ועוד.
  • מהנדסי מכונות – מהנדסים עם ידע במחקר, תכנון ופיתוח מערכות מכאניות, מערכות בקרה ואוטומציה, רובוטיקה ואנרגיה. מהנדס/ת מערכת מכונות, מרכיב/ה מכני/ת, מנהל/ת פרוייקט מכונות ועוד.
  • בכירים – מנהלים ומנהלות טכנולוגיים מכל דרגי הניהול (VPR&D, CIO, CTO) 
  • UI/UX - מאפיין/ת UI, מעצב/ת גרפי,UI/UX Designer, UX Expert

פרטי התקשרות 

בנושא גיוס עובדים דרך דיאלוג

בנושא חיפוש עבודה

מעט על הצוות שלנו

לחברת ההשמה דיאלוג יש צוות גדול, המונה עשרות יועצי ויועצות השמה, בעלי תואר ראשון או שני במדעי הרוח והחברה (פסיכולוגיה, ייעוץ ארגוני ואחרים). יועצי ההשמה של דיאלוג עוברים הכשרה ארוכה, שנמשכת כחצי שנה, במסגרתה הם לומדים את התפקיד, ולומדים את המונחים המקצועיים של תעשיית ההייטק, על מנת לאפשר להם להתאים את העובדים הטובים ביותר להגדרות המשרה שלכם.

מעט על התהליך

יועצי ההשמה שלנו מלווים את תהליך ההשמה, הן מהצד של החברה, והן מהצד של מחפשי העבודה: מהצד של החברה– אנחנו מוודאים לאחר כל ראיון את רשמיה של החברה על המועמד, בודקים מהו השלב הבא בתהליך, ומעבירים לחברה את רשמיו של מחפש העבודה, מה הוא חשב על הצעת השכר, ועד כמה הוא מעוניין לעבוד שם. בנוסף, מיידעים את החברה כשהמועמד מתקדם בחברות אחרות, כדי שלא תפספסו אותו.

איך מגייסים עובדים דרך דיאלוג ? לחצו על הקישור

דיאלוג למחפשי עובדים

מהצד של מחפש העבודה – אנחנו מוודאים לאחר כל ראיון, איך המועמד מרגיש שהלך לו, מעבירים לו את רשמיה של החברה, במידה והוא מתלבט, מיידעים אותו שהחברה מתקדמת במקביל עם מועמדים נוספים, מעדכנים אותו לגבי המשך התהליך, ולבסוף, מסיעים לו בנושאי השכר, על פי מידע שקיבלנו מהחברה.

מחפשים עבודה ? ללוח המשרות של דיאלוג   


 
}

 

שלח קו"ח