תמונת פרופיל בלינקדאין - 7 טיפים לתמונה המושלמת

התמונה היא הרושם הראשון שמקבלים עליכם, וכולנו יודעים כמה רושם ראשון חשוב. רוצים לדעת איך ליצור את הרושם הנכון?

תמונת פרופיל בלינקדאין - 7 טיפים לתמונה המושלמת

תמונת פרופיל בלינקדאין - 7 טיפים לתמונה המושלמת

תמונת הפרופיל שלכם נותנת לכם הזדמנות שלכם להראות שאתם חברותיים, חביבים ואמינים. כשאתם חושבים על התמונה, חשבו את מי אתם רוצים למשוך לפרופיל, ומה מטרת הפרופיל שלכם. מכאן והלאה אתם צריכים לקבוע מי קהל היעד? לקוחות, מעסיקים לעתיד, חברות השמה להייטק, קולגות או כולם יחדיו. כדאי לכם לשקול להשתמש בשירותי צלם מקצועי בעיקר אם אתם רוצים לפנות ללקוחות, מעסיקים עתידיים או לבנות את המותג שלכם. שימו לב, תמונה מקצועית יכולה להגדיל את כמות הצפיות בפרופיל שלכם פי 14.

אספנו עבורכם 7 טיפים שיבטיחו לכם תמונה מנצחת:

הפרטים הטכניים

רצוי שהמימדים של תמונת הפרופיל שלכם יהיו 400* 400 פיקסלים ובגודל של עד 8MB. ניתן להעלות תמונות בפורמטים הבאים: JPG, PNG, GIF.

מסר אחיד

בדקו שהתמונה משדרת מקצועיות יחד עם חמימות ונגישות, וזה אומר חיוך או חיוך עם העיניים, מבט ישיר ולבוש מתאים. מתקשים לבחון זאת בעצמכם? בקשו מכמה חברים שאתם סומכים עליהם לחוות את דעתם על התמונה.

כלל ה-60%

תמונת הפרופיל צריכה להציג את הפנים עד הכתפיים ולהשאיר מעט "רווח" מלמטה ולמעלה, השתדלו שהפנים שלכם "יתפסו" לפחות 60% מהתמונה.

תראו כמו עצמכם

התמונה אמורה לשקף את איך שאתם נראים ביום יום, לכן הימנעו מלהשתמש בתמונה לא מייצגת עם הרבה איפור ותסרוקת כמו תמונה מצילומי החתונה, או להרכיב משקפיים כשביום יום אתם מסתובבים עם עדשות. תמונה שמשקפת אתכם תקל על אנשים לזהות אתכם פנים מול פנים. בנוסף, בכדי שהתמונה שלכן תישאר נאמנה למראה הנוכחי, אנו ממליצים להחליף את התמונה כל 3-5 שנים.

מי אני?

לא פעם נתקלנו בתמונות פרופיל קבוצתיות, תמונות עם הכלב האהוב, או הילדה המתוקה, אך עם כל האהבה לסובבים אתכם חשוב לזכור שהמוקד הוא הפרסונה המקצועית שלכם, וכל מה שמסיח את הדעת מכך יכול לפגום ברושם הראשוני של הצופה.

רזולוציה גבוהה = מקצועיות

לאחרונה הוסיפו בלינקדאין אופציה לפילטרים בתמונת הפרופיל, למרות הפיתוי, אנו ממליצים לשמור את הפילטרים המעושנים והמטשטשים לאינסטגרם ופייסבוק. למה? כדאי שיהיה קל לזהות אתכם ולשמר את התחושה של תמונה מקצועיות.

לבושים להצלחה

בבחירת הבגד לתמונה, בחרו צבע שאינו קרוב לצבע העור שלכם כדי שלא תראו דהויים. כדאי להתרחק מהדפסים בולטים או צבעים זרחניים שיקחו את הפוקוס מהפיצ'ר החשוב ביותר - הפנים שלכם.

בדיקת רקע

רקע יכול לגנוב לכם את הפוקוס ובמקרה הזה אתם מוקד התמונה. על כן בחרו ברקע בעל צבע ניטרלי שיאיר ויחמיא לכם בצורה הנכונה. שימו לב שהרקע לא עושה אתכם חיוורים או מאפיל עליכם.

גיבור, אל

שימוש באיורים, גיבורי על, תמונה בחליפת קראטה (אם זה אינו העיסוק שלכם) לא נראה מקצועי ויש לא מעט אנשים שיכולים להירתע מפרופיל כזה, לכן אנו ממליצים בחום להישאר עם תמונת פנים.

אנונימי בשטח

פרופיל ללא תמונה פשוט פוגע בכם. תעשו בדיקה קטנה, תחפשו בלינקדאין את המקצוע שלכם, קיבלתם תוצאות? על מה הסתכלתם קודם? נכון, תמונות הפרופיל! תמונה בלינקדאין מגדילה את כמות הפניות בעשרות אחוזים, ובנוסף עוזרת לכם להרחיב את הרשת ולהצטרף לקבוצות מקצועיות. אל תוותרו על זה!

אם אתם עדיין לא בטוחים שהתמונה שלכם משדרת את המסרים הנכונים, כנסו לאתר Photofeeler, הזינו את התמונה ותוכלו לקבל מידע המבוסס על למידת מכונה וחוכמת ההמונים על כמה אתם נראים כשירים לתפקיד, חביבים, משפיעים וגם לקבל הערות בונות.