מיקום: הרצליה ואור יהודה
מספר עובדים: כ-1,500 עובדים

DELL היא אחת משלוש חברות המחשוב הגדולות בעולם, והיא מדורגת במקום השלישי, מיד לאחר הענקיות HP ו-Lenovo.

החברה הוקמה בשנת 1984 על ידי בחור צעיר בשם מייקל דל (אם השם נשמע לכם מוכר, ובכן, אתם גאונים מדי בשבילנו: החברה קרויה על שמו), שהיה בסך הכול בן-19, והחליט לעזוב את לימודי התואר הראשון בשנתו הראשונה ללימודיו, בשביל לפתח את החברה שלו, כשכל מה שהיה לו בכיס הם 1,000$. ניסינו לומר לו שזו הולכת להיות טעות נוראית, אבל למזלנו עוד טרם הומצאה השיחה הטראנס-אטלנטית, אחרת הוא היה מוותר על הרעיון בגללנו, ולא היינו זוכים למחשבי הלפ-טופ המוכרים והנפלאים של החברה (אבל למה כל כך יקר?!).

חברת DELL לא מתעסקת רק בייצור מחשבים ניידים (כפי שהציבור הרחב מכיר אותה), אלא גם בשרתים, מערכות לאחסון ושליפת מידע ושירותי Enterprise. שלושת האחרונים מהווים את מרבית הפעילות של חברת דל בישראל, במיוחד לאור החברות הישראליות שדל רכשה מאז כניסתה לארץ:

  • חברת Exanet - חברת תוכנה שהתמחתה בפיתוח מערכות חומרה-תוכנה רשתיות לאחסון מידע. לאחר רכישת החברה, DELL הקימה את מרכז הפיתוח שלה במשרדיה של אקסנט (הרצליה), והוא מונה כיום מעל ל-100 עובדי הייטק בישראל (ועוד כמה עשרות עובדים בחו"ל).
  • חברת Quest Software – חברה המתמחה בתוכנה לניהול בסיסי נתונים. חברת Quest אינה חברה ישראלית, אמנם, אבל היא החזיקה בשתי חברות ישראליות (MonoSphere, ונפטון), באמצעות מרכז פיתוח ישראלי שמנה כ-70 אנשי הייטק. לאחר רכישת Quest, דל המשיכה להחזיק במרכז הפיתוח הישראלי והוא מונה כיום כמה עשרות אנשי הייטק, ומתמחה בייצור כלי דיאגנוסטיקה לבסיסי נתונים.

למה כדאי לחפש עבודה ב-DELL

בשונה מחברות שהפכו שם דבר ל-"מקומות שממש כייף לעבוד בהם" כמו Google ו-Facebook, חברת DELL לא מייחצנת את עצמה באמצעות שולחנות ביליארד ומזנון עשיר, אלא באמצעות טכנולוגיה. החברה מאפשרת לעובדיה להיחשף לחוד החנית של תחום מערכות המידע, האחסון וניהול מאגרי הנתונים.

משרות שיכולות לעניין אותך

IT Manager

לחברת סטארט אפ בינלאומית העוסקת באיסוף וניתוח מידע באמצעות מערכות אוטונומיות מוטסות בלתי מאוישות דרוש/ה IT Manager

מה צריך:

שלוש שנות ניסיון בתחום ה-TI
ניסיון בעבודה עם Linux ו- Win
ניסיון ב- networking
ניסיון בפתרון בעיות חומרה ותוכנה
ניסיון בכתיבת סקריפטים ושימוש בכלי אוטומציה
נידע באבטחת מידע ואחסון

על החברה:

חברת Startup בינ"ל המפתחת מערכות בתחום התעופה הלא מאויישת.

מקצוע:

Win System
מספר משרה: 86121
יותר מידע

IT-DevOps Engineer

לחברה הנותנת פיתרון אוטומטי לחלוקת מדים רפואיים דרוש/ה Senior webIT-DevOps Engineer. החברה מפתחת מערכת מידע דיגיטלית משולבת חומרה ייעודית שמנהלת ומייעלת את תהליך קבלת ומסירת מדים.

מה צריך:

שנה ומעלה ניסיון כ-DevOps Engineer

על החברה:

חברה שפיתחה מערכת רובוטית הנותנת פתרון אוטומטי לחלוקת טקסטיל ומדי עבודה. החברה מפתחת מערכת מידע דיגיטלית משולבת חומרה ייעודית שמנהלת ומייעלת את תהליך קבלת ומסירת מדים/טקסטיל.

מקצוע:

מפתח Devops
מספר משרה: 85979
  • השרון
  • טווח שכר 15K - 25K
  • מספר משרה: 85979
יותר מידע

Deployment Engineer

לחברת Start Up מבוססת בתחום ה- Web Intelligence דרוש/ה Deployment Engineer. הזדמנות מעולה להצטרף לחברה מבוססת ומעניינת בעלת מוצר בעל ערך רב לאנושות!

מה צריך:

3 ומעלה שנות ניסיון כ-System Administrator
ניסיון עבודה בסביבת Linux ו-Windows
ניסיון עבודה מול לקוחות בחו"ל (כולל הגעה ללקוח)
ניסיון עבודה עם Cloud -יתרון
תעודת הסמכה -CCNA, MCSE -יתרון
  • AWS
  • Cloud

על החברה:

החברה מפתחת מנוע חיפוש ייעודי לתחום הסייבר של תחום המודיעין תעשיה: אבטחת מידע וסייבר
מספר משרה: 86111
  • השרון
  • טווח שכר 15K - 20K
  • מספר משרה: 86111
יותר מידע