כך תצאו לחגוג את ליל הסדר בדיוק בזמן

לרגל החג הקרב ובא אמרנו, החלטנו לעזור לכם לעשות קצת סדר גם בשגרת יום העבודה שלכם קבלו 4 אפליקציות שימושיות ויעילות שיוציאו אתכם מבלגן לחירות:

כך תצאו לחגוג את ליל הסדר בדיוק בזמן

כך תצאו לחגוג את ליל הסדר בדיוק בזמן

לרגל החג הקרב ובא אמרנו, החלטנו לעזור לכם לעשות קצת סדר גם בשגרת יום העבודה שלכם קבלו 5 אפליקציות שימושיות ויעילות שיוציאו אתכם מבלגן לחירות:

aTimeLogger - Time Tracker

היא אמנם לא מעוצבת בצורה מרשימה לעין, אבל היא בהחלט קלה לתפעול וכזאת ששווה לנסות. האפליקציה מכילה לוח שנה אינטראקטיבי, עם אייקונים להתאמה פרסונלית. לוח השנה יאפשר לכם להגדיר משימות על פי זמנים, אבל בשונה מלוח שנה רגיל, האפליקציה יודעת לשלוח דו״חות כמה זמן בזבזתם על פעילות שאינה עבודה כמו – הפסקת סיגריה, נסיעה, שינה, אכילה וכו'. למעשה, יש לכם מעין טיימר שמודד את הזמנים, ומייעל לכם את הלו"ז. 

TeuxDeux

האפליקציה מצוינת לאנשים שאוהבים לבצע רשימת משימות במחברת. מהיום תוכלו לנהל את הרשימות ישירות מהאפליקציה וליהנות מנוחות דיגיטלית. האפליקציה ידידותית לשימוש ומעוצבת בצורה מזמינה. איך זה עובד? הכניסו בכל יום משימות ולאחר מכן פשוט גררו אותן ליום הרצוי. בנוסף תוכלו לבצע שינויים שונים מבחינת זמנים ולסמן וי כאשר הן בוצעו. בכל תחילת שבוע האפליקציה תשלח לכם מייל על משימות שלא בוצעו, כך שתוכלו לפתוח את השבוע בצורה יותר מסודרת. 

Jiffy - Time tracker

היא צבעונית, מזמינה ובהחלט עושה חשק להורדה. אפליקציה Jiffy היא ייעודית לניהול זמן ומתאימה לעובדים ולבעלי עסקים. באמצעותה תוכלו לנהל לא רק פרויקטים ומשימות אלא גם לקוחות. אחד היתרונות הייחודיים שלה הוא שאין צורך לבצע הרשמה ואפשר להשתמש בה גם בלי חיבור לאינטרנט, כך שגם כשהמכשיר שלכם נמצא במצב טיסה אתם עדיין תוכלו לבדוק או לבצע משימות. המודל של האפליקציה הוא - freemium, כלומר רוב האופציות בה חינמיות, אבל ניתן לרכוש שדרוגים שונים בתוך האפליקציה. בנוסף האפליקציה מאוד חסכונית בצריכת הסוללה. 

Wunderlist

לא משנה אם תרצו לקבוע משימות הקשורות לעבודה או לחייכם האישיים, אתם אף פעם לא תחמיצו את המשימה עם Wunderlist . היופי באפליקציה שהיא סופר ידידותית לשימוש ואוניברסלית, היא עובדת מכל מקום – אייפדים, שעונים חכמים, מחשבים ניידים ונייחים, מסתנכרנת בקלות עם כל סוג מכשיר כדי לאפשר לכם להיות בשליטה על כל משימה. את המשימות ניתן לשתף עם חברים ועמיתים לעבודה, לנהל מעקב צמוד, להדפיס, לשלוח למייל ועוד. 

אז תורידו, תתנסו ותיהנו חברים. מאחלים לכם חג אביב שמח וליל הסדר טעים ונפלא.

עולם פיתוח האפליקציות קורץ גם לכם? מחפשים עבודה בתחום המובייל? הקליקו כאן למשרות פנויות בהייטק.