עבודה בהייטק בנתניה

המיקום שלה מצוין – רחוק מהפקקים למגיעים מצפון ובכיוון הפוך מהם למגיעים מהמרכז. מדובר בעיר צומחת ומתחדשת, ותעשיית ההייטק היא ללא ספק אחת הגורמים המרכזיים לכך.

כמה סיבות טובות לעבוד בנתניה

השאלה מה היה קודם – חברות הייטק בנתניה או עשרות שכונות חדשות בנתניה – היא קצת כמו השאלה הנצחית על הביצה והתרנגולת. אין ספק שחברות הייטק רבות רואות את הצמיחה האדירה בשנים האחרונות בעיר כמקור מצוין לגיוס עובדים. מצד שני, עצם ההתמקמות של יותר ויותר חברות הייטק בנתניה, מושכת עובדים רבים להעתיק את מקום מגוריהם קרוב למקום העבודה הנוכחי או המבוקש.

נתניה נמצאת במיקום מצוין, ממש על שפת כביש החוף, מה שהופך אותה למקום עבודה אידיאלי עבור אנשי הייטק מכל הארץ, על כך יעידו מאות החברות השוכנות בעיר. כרבע מהן עוסקות בפיתוחים טכנולוגיים הקשורים לתחומי מדעי החיים ובהתאם, מציעות משרות בהייטק שיש בהן זיקה לעולם הרפואי ומגיעות מתחומי הביוטכנולוגיה, ביופארמה, מדיקל דיוויס וכדומה.

לצידן שמות בולטים כמו אאוטבריין, חברת המלצות התוכן האינטרנטית, סיסקו, ענקית בתחום טכנולוגיית המידע, Ebay, אותה אין צורך להציג ו-JFrog, שהחלה את דרכה כסטרטאפ לניהול עדכוני תוכנה והיום נחשבת לאחד מסיפורי ההצלחה הגדולים ביותר של ענף ההייטק הישראלי. חברות אלו, המוכרות לכל מי שמחפש משרות בהייטק, משקיעות את מירב המאמצים לצורך גיוס עובדים בתחומים הרלוונטיים, בהם כמובן הנדסת תוכנה/חומרה, הנדסת מכונות, אנשי Big Data, מפתחי אלגוריתמים, מנהלי מוצר ועוד.

אליהן, כך דווח ביוני 2017, מתעתדת להצטרף חברת LG Electronics אשר תפתח בעיר מרכז פיתוח ומחקר בתחום טכנולוגיית הרכבים החכמים.

דרכי הגעה ופרטים נוספים שחשוב לדעת

ההגעה לנתניה אפשרית באמצעות קווי אוטובוס רבים המגיעים בתדירות גבוהה, או באמצעות רכבת. ניתן לומר באופן גורף כי רוב חברות הייטק בנתניה ממוקמות באזור התעשייה פולג, הנקרא גם ספיר, בו נמצאת גם תחנת הרכבת ספיר המאפשרת הגעה נוחה לעבודה מכל חלקי הארץ.
המעוניינים להגיע ברכב יעשו זאת מכיוון דרום וצפון דרך כביש 1, וככל הנראה יצליחו להימלט מן הפקקים, ואילו למגיעים ממזרח מאפשר כביש 531 הגעה נוחה ומהירה לאזור.

קישורים מומלצים:
המדריך להייטקיסט - היום הראשון בעבודה
איך עוברים ראיון משאבי אנוש - חלק א'

לחברות הייטק בירושלים >