עבודה בהייטק בירושלים

המילים "מעצמת הייטק" הן אולי לא הכינוי הראשון שיעלה לכם לראש כשתחשבו על עיר הקודש ירושלים, אבל בשנים האחרונות נדמה שזהו מקומן הטבעי. העירייה משקיעה משאבים אדירים, עמותות בעלות אמצעים מציעות תמיכה ואנשי ההייטק הירושלמיים בוחרים להישאר בעיר ואף לעודד את חבריהם משאר חלקי הארץ להצטרף לחגיגה.

כמה סיבות טובות לעבוד בירושלים

בשנים האחרונות התפתח תחום ההייטק בירושלים בקצב אדיר, וכיום נמצאים בעיר חמישה מתחמי הייטק שונים, כולם נבנו באמצעות השקעה של תקציבים עצומים, ומכילים את התשתיות החדשות ביותר והמשרדים החדישים והמתקדמים ביותר.

חמשת המתחמים בהם ממוקמות חברות הייטק בירושלים הם: מתחם הר חוצבים, מתחם ביו מד, הגן הטכנולוגי מלחה, הפארק הביוטכנולוגי JBP וכפר ההייטק גבעת רם. רוב החברות ממוקמות בהר החוצבים בו מועסקים כיום כ-10,000 עובדים.

מה מושך כל כך הרבה אנשי הייטק מוכשרים לעבודה במסגרת חברות הייטק בירושלים? התנאים, כמובן, ואנחנו לא מדברים על אוויר ההרים, למרות שהוא באמת צלול כיין. כחלק ממגמה עירונית שמטרתה למשוך לעיר יותר ויותר צעירים ולפתח את העיר מבחינה טכנולוגית, מעודדת העירייה את החברות הירושלמיות להציע לעובדים תנאים מעולים, הממקמים אותן בשורה אחת עם טבלאות שכר של המשרות המובילות בתחום ההייטק. בנוסף, פועלות בעיר עמותות וקרנות המציעות תמיכה כספית לסטרטאפים ירושלמים ומגוון פעילויות העשרה והתמקצעות.

חיפוש מהיר אחר משרות בהייטק באזור ירושלים יפתח בפניכם את כל היצע התחומים האפשרי החל מניהול מערכות מידע דרך בדיקות תוכנה ועד הנדסת תוכנה או הנדסת חומרה. משרות בתחומים אלו, ועוד משרות בהייטק, יוצעו לכם על ידי מגוון חברות שהן חלומו של כל מי שמגיע לתחום: אינטל, מובילאיי, סיסקו, SQLINK, טבע, אורקה אינטראקטיב ועוד.

דרכי הגעה ופרטים נוספים שחשוב לדעת

כיום הרבה יותר פשוט להגיע אל חברות הייטק בירושלים באמצעות תחבורה ציבורית. נסיעת רכבת מתל אביב תביא אתכם אל העיר בתוך כחצי שעה, משם תוכלו לקחת קווי אוטובוס אל המתחם הרצוי. למתחם הר החוצבים ישנו שירות הסעות חינמי העובר בחלקים שונים של העיר, ומתוכנן להגיע אליו גם קו חדש של הרכבת הקלה.
למגיעים ברכב כדאי לקחת בחשבון כי הגעה מכביש 1 תהיה כנראה כרוכה בשנים הקרובות בלא מעט פקקים עקב שינויים הנעשים בנתיבי הכניסה לעיר. מדווח כי הנהגים יופנו לנתיבים חלופיים, אנחנו ממליצים – לבדוק היטב את חלופת התחבורה הציבורית.

קישורים מומלצים:
היום הראשון בעבודה
טריקים פסיכולוגיים שיעבירו אתכם ראיון עבודה

לחברות הייטק באיירפורט סיטי >