עבודה בהייטק ברחובות

במרחק חצי שעת נסיעה ממרכז הארץ שוכנת העיר רחובות, לצד השקט והשלווה שמגיעים עם הריחוק ממרכז המדינה הצפוף, נמצאת תעשייה טכנולוגית רוחשת ופעילה, הממוקמת בלא פחות מארבעה מתחמי הייטק שונים.

כמה סיבות טובות לעבוד ברחובות

את מיקומה כעיר פורצת דרך בתחום המדע והמחקר ביססה רחובות כבר לפני שנים, כיאה לעיר בה שוכן מכון ויצמן למחקר שנבחר בעבר כאחד מעשרת מכוני המחקר המובילים בעולם. באותו הזמן, היה מכון ויצמן היחיד מתוך העשירייה שנמצא מחוץ לגבולות ארה"ב. לא מפליא, אם כך, שרחובות צמחה והפכה למרכז הייטק מוביל המושך אליו מוחות מוכשרים מכל רחבי הארץ.
ארבעת המתחמים של חברות הייטק ברחובות הם:

  • מתחם פארק המדע קרית ויצמן – סמוך למכון ויצמן, על גבול רחובות-נס ציונה, נמצאות רוב החברות בעיר. אם תחפשו משרות בהייטק בלוחות הדרושים, ייתכן שחברות הממוקמות בפארק זה יופיעו תחת העיר נס ציונה.
  • מתחם פארק ת.מ.ר (תעשייה, מדע, רחובות) ע"ש יצחק רבין –נמצא בצמוד לפארק המדע, בחלקה הצפוני של רחובות.
  • מתחם פארק העסקים ע"ש הורוביץ – נמצא במערב העיר.
  • מתחם פארק התעשייה ע"ש רכטמן - ממוקם גם הוא במערב העיר, מעט דרומית לפארק העסקים ע"ש הורוביץ.

במתחמים אלו תמצאו עשרות חברות הייטק וביוטכנולוגיה, בהן שמות ענק כמו חברת טבע, אינטל, אפלייד מטריאלס, נובה, HP, Moovit ואלאופ השייכת לחברת אלביט. לרשימה זו של חברות הייטק ברחובות מתווספים עוד שמות רבים, בהם גם עשרות סטארטאפים שנולדו בזכות התמיכה של קהילת היזמות העירונית. מגוון החברות הרחב מספק היצע מרשים של משרות בהייטק, הפונות לג'וניורים ולבכירים, מכל תחומי הענף – הנדסת חומרה, הנדסת תוכנה, פיתוח אלגוריתמים, עיצוב אפליקציות , הנדסת מכונות ועוד.

דרכי הגעה ופרטים נוספים שחשוב לדעת

תחנת הרכבת של העיר נמצאת ממש ליד פארק תמר ולקריית ויצמן, בהם נמצא הרוב הגדול של חברות הייטק ברחובות. מתל אביב ניתן גם לקחת מוניות שירות אל העיר, העוברות גם הן ממש בקרבת המתחמים. לשני הפארקים הנוספים ניתן להגיע בקו אוטובוס פנימי בנסיעה של מספר דקות. למגיעים ברכב, היציאה מכביש 6 נמצאת לא רחוק מהכניסה הצפונית לעיר, בה תוכלו למצוא את רוב חברות ההייטק.

קישורים מומלצים:
איך כותבים קורות חיים?
חוזה עבודה: מה חשוב לבדוק

לחברות הייטק בחיפה >