עבודה בהייטק בהרצליה

חברות הייטק בהרצליה נהנות מכל היתרונות של "להרגיש עם ולהיות בלי" – ממוקמות ממש במרכז העניינים של המדינה ושל תעשיית ההייטק, אך רחוקות מכל הבלאגן והצפיפות הגדולה.

כמה סיבות טובות לעבוד בהרצליה

אחד היתרונות הבולטים של הרצליה הוא המיקום שלה – מצד אחד, עיר חוף יפהפיה, ממש במרכז הארץ, אך מצד שני נמצאת רגל אחת מחוץ לאחד ממוקדי הפקקים המרכזיים של המדינה, העיר תל אביב. חברות הייטק בהרצליה ממוקמות למעשה בהרצליה פיתוח, שהיא חלק חדש יחסית של העיר, במגוון מתחמי עבודה חדישים ומתקדמים, אשר הופכים את האזור כולו למקום נוח, נעים ומעודד יצירתיות.

שורה ארוכה של משרות בהייטק, מכל ענפי התחום, מופיעות בלוחות גיוס עובדים באזור הרצליה, מטעם החברות הנחשקות ביותר: משרות הנדסת תוכנה ומחקר ואלגוריתמים בהרצליה מגיעות מחברות כמו מיקרוסופט, אפל, Ceva, Verint ועוד, חברת התקשורת ברודקום מציעה משרות הנדסת חומרה ושלל חברות נוספות כמו אורקל, HP, DELL, אמאזון, Salesforce ואחרות, אחראיות לפרסום מתמיד של מגוון משרות בהייטק, בהן גם משרות סטודנטים רבות.

בהרצליה ממוקמים גם מספר מתחמי עבודה משותפים כמו מיינדספייס ו- Wework, וכן מרכז יזמות טכנולוגי מטעם העירייה המארח גם האקתונים ומיטאפים וזכה בפרס החדשנות הארצי לשנת 2017. אלו, לצד העובדה כי הרצליה היא ביתן של קרנות הון סיכון רבות, הפכו את העיר למיקום מועדף להקמת סטרטאפים בתחום.

חברות הייטק בהרצליה נהנות מהאווירה הכללית של המתחם, שכל כולה עוסקת בקדמה, מצוינות והתפתחות. במגוון מתחמי הכנסים באזור נערכים באופן שוטף כנסים ארציים ובינלאומיים המעוררים עניין רב בתקשורת, והאזור נמצא כל הזמן בהתחדשות וצמיחה. כך, למשל, בחרה חברת מיקרוסופט העולמית להקים בדרום הרצליה פיתוח מרכז חדש בשטח של 43 אלף מ"ר, אליו יעברו כלל פעילויות הפיתוח והעסקים של החברה. במגוון המסעדות הפזורות בין המשרדים, תוכלו למצוא הזדמנויות מצוינות להיכרויות עסקיות חשובות ולפגישות עבודה מפרות.

דרכי הגעה ופרטים נוספים שחשוב לדעת

בהרצליה תחנת רכבת הנמצאת מרחק לא רב מאזור ההייטק של העיר, וממנה יוצאים שאטלים חינמיים אל המתחם בשעות הבוקר וחזרה ממנו לקראת הערב. למגיעים ברכב, קל במיוחד להגיע דרך נתיבי איילון וכביש 2, דרכו עוברים גם שלל קווי תחבורה ציבורית מכל רחבי הארץ, העוצרים בתחנות הסמוכות למתחם.

קישורים מומלצים:

איך כותבים קורות חיים?
5 טעויות שאתם עושים עם ממליצים

לחברות הייטק ברעננה >