עבודה בהייטק בפתח תקווה

פתח תקווה, הידועה גם כאם המושבות, הייתה המושבה היהודית הראשונה שקמה בישראל. את אופייה החלוצי משמרת העיר גם כאחת הערים הראשונות בארץ בהן הוקם מתחם הייטק. כיום כבר התרחב אותו מתחם ראשון לשלושה מתחמים שונים, מרשימים בגודלם ובאיכות החברות הממוקמות בהם.

כמה סיבות טובות לעבוד בפתח תקווה

אם כמקום מגורים סובלת פתח תקווה מסטיגמה של מקום אפרורי ורדום, בכל הקשור לתחום ההייטק מדובר בלא פחות ממעצמה חיונית, שוקקת חיים ופורצת דרך. ישנן אלפי חברות הייטק בפתח תקווה, הממוקמות בשלושה מתחמים שונים:

  • מתחם קריית אריה – המתחם הגדול ביותר בפתח תקווה, אחד הגדולים בארץ, בו שוכנים משרדיהן של קרוב לאלפיים חברות.
  • מתחם סגולה – המתחם השני בגודלו בעיר, בו שוכנות מעל אלף חברות.
  • מתחם קריית מטלון (רמת סיב) – הקטן מבין השלושה, מקום משכנן של כ-800 חברות.

מגוון החברות הנמצאות במתחמים אלו מציעות למחפשים היצע אדיר של משרות בהייטק, אשר כל אחת ואחת מהן היא הזדמנות מצוינת להצטרף לצוותי הפיתוח המובילים ביותר בעולם, להתקדם לתפקידי ניהול מאתגרים ואף לבחון אפשרויות מלהיבות לרילוקיישן מעבר לים.
חיפוש משרות בהייטק בלוחות הדרושים של אזור פתח תקווה יפגיש אתכם עם שמות בינלאומיים כמו IBM, המפרסמת עשרות משרות בתחום ה-Big Data ומבקשת לגייס מפתחי Full Stack ומפתחי PHP, אינטל, הנמצאת בחיפוש מתמיד אחר אנשי הנדסת תוכנה מוכשרים, מארוול טכנולוגיות, ענקית בתחום תעשיית הסמיקונדקטור העולמית המשקיעה מאמצים לטובת גיוס עובדים מתחום הנדסת האלקטרוניקה, הנדסת חומרה ועוד. לאלו מצטרפת עוד רשימה ארוכה של חברות הייטק בפתח תקווה בהן חברת אורקל, טבע, מלם, CyberArk ועוד רבות וטובות.
בעיר פועלת קהילה שיתופית המבקשת לרתום את הוותק והניסיון של החברות הוותיקות בעיר לטובת אחיותיהן הצעירות וחברות הסטרטאפ, באמצעות קיום מיטאפים בין נציגי החברות הוותיקות לבין יזמים בתחילת דרכם.

דרכי הגעה ופרטים נוספים שחשוב לדעת

חברות הייטק בפתח תקווה ממוקמות, כאמור, בשלושה מתחמים שונים. הגדול שבהם, קרית אריה, נמצא במערב פתח תקווה, בסמוך לרחוב ז'בוטינסקי ולכביש 4. בקרבת המתחם ישנה גם תחנת רכבת. אזור התעשיה קרית מטלון נמצא גם הוא לא רחוק משם, וגם אל מתחם סגולה, השני בגודלו בעיר, ניתן להגיע דרך רחוב ז'בוטינסקי או דרך צומת גהה, וישנם כמובן גם קווי אוטובוס המגיעים אל כל אחד מהמתחמים. לשוקלים להתחיל לעבוד בעיר, מומלץ לקחת בחשבון את עבודות הרכבת הקלה, אשר תוך מספר שנים יקלו עוד יותר על ההגעה לעבודה בתחבורה ציבורית.

קישורים מומלצים: 
איך כותבים קורות חיים
האם הגיע הזמן למצוא עבודה חדשה?

לחברות הייטק בנתניה >